Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hülye kérdés! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hülye kérdés! (? )

Figyelt kérdés

Szeretném véleményeteket kérni, bár ennek a kérdésnek semmi értelme nem lesz mert sejtem mik lesznek a válaszok, de hátha.....

Szóval.. Szakközép iskolába járok, egy olyan szakközép iskolába ahol tanít egy tanárnő aki nagyon szimpatikus számomra. Egy baj van, én is lány vagyok.

Hülye kérdésem a következő...

Az jelenthet-e valamit ha órán miközben magyarázza a tanárnő a /feladatokat, tananyagot/ azt veszem észre, hogy folyton engem nézz meg felém beszél, mintha a többiek ott se lennének. Ez jelenthet valamit?? Vagy egyáltalán nem jelent semmit én reagálom túl?? Én magyarázom be magamnak, hogy esetleg szeretne valamit??

Aki tudna valami okosat mondani az írjon!

Köszönöm szépen!!


2012. febr. 20. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb tanárnak vannak kedvencei, ki többé, ki kevésbé mutatja ezt ki.. valószínűleg kedvel téged, de hogy bármit is akarna?.. nem hinném.
2012. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma 18:15

Egyetértek.

2012. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ha osztályelső vagy vagy jó tanuló, aki tud viselkedni és kiemelkedik valamivel a többiek közül és a többiek csak melegedni meg hülyülni járnak be és te vagy az egyetlen, akinek érdemes magyarázni az anyagot, akkor nyilván nem meglepő, hogy téged néz a legtöbbet.
2012. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem kicsit túlreagálod.
2012. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nézed, azt hiszi figyelsz a tananyagra :D
2012. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen valszeg te nézed, és azért néz ő is, semmi másért. De am nem hiszem, hogy nem elég, hogy bejössz egy tanárnak, de még azt is megérezte, hogy lezbi vagy, és rád mozdul. Bocsi, de ennek 0.00001% esélye van! :S
2012. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvel Téged valószínűleg. Elképzelhető, hogy akar tőled mást is, de ha van férfivel párkapcsolata, vagy netalán már házas, akkor ennek az esélye elég közel van a 0-hoz.
2012. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!