Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 hetes terhes vagyok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katucika0912 kérdése:

22 hetes terhes vagyok! Nem kívánom a szexet, a párom nehezen viseli, sokat veszekszünk! Valami tipp? Félek hogy a babámnak valami baja lesz a sok idegeskedéstől!

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 03:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha-néha engedj és ha nincs is szex akkor elégítsd ki orálisan!
2012. febr. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
Szerintem is segíts rajta néha. 2-3 naponta pár percet kibírhatnál, amíg kielégíted. Saját érdeked is, talán megnyugszik és nem fog idővel kisértésbe esni, hogy esetleg máshol keressen örömöket.
2012. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, mert ez a hormonok miatt változni fog, lesz olyan periódus, hogy le sem tud majd vakarni magáról, állandóan szexelni akarsz :)

És igaza van az előttem íróknak, orális szex ! Adni és kapni, semmi bajod nem lesz tőle :)

2012. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki neki!
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
szopni attól még tudsz és kell is. ne nyafogjál már ha bekaptad a legyet. arany életed van
2012. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az a baj , hogy azzal nincs gond , én orálisan megteszem, de neki nem elég.... :( De majd csak kibírja még ezt a kis időt .

2012. febr. 22. 05:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem kívántam egy darabig, maradt az orál. Ha elég neki, ha nem EZ VAN. Magyarázd el neki, hogyha úgy csináljátok, hogy neked az kellemetlen, vagy fáj, akkor azzal árt a babának. Egy kis lemondásba nem fog belehalni, ne törődj vele!

Neked mennyi mindenről kell lemondanod ezalatt a pár hónap alatt?!

Amúgy nem túl jó a sok veszekedés (én konkrétan idegbeteg voltam az első 5 hónapban :) ), magnéziumot szedtem, de nem használt semmit. Aztán kiprópáltam napi kétszer a citromfű teát, és az bevált egy picit.

2012. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Férj vagyok. Mi 22 hetesen még simán együtt voltunk, nem veszélyezteti a babát, sőt, mondta a doki is, hogy egész bátran lehet csinálni, csak óvatosabban, nyugodtan, ha úgy kényelmesebb, vagy nagyobb már a hasad, akkor Te legyél felül. Igaz, nálunk a feleségem is kívánta.

De! Férjként én magam is úgy gondolom, hogy ilyenkor le kell nyugodni kicsit. Ez van. A kismamának volt elég lemondása, kényelmetlensége nélkülem is, nem volt rá szüksége, hogy még én is nyaggassam, ha nem volt kedve hozzá.

Amúgy a férjednek üzenem, hogy "hiszti" helyett vannak elég jó, kompromisszumos megoldások is. Feleségem mondta, hogy önmagától többnyire nincs kedve a szexhez, de utalt rá egy kedves kacsintással, hogy ha ügyes vagyok, kicsit körbeudvarlom, bókolgatok, gyengéd vagyok hozzá és gyengéden simogatom, tudok tényleges kedvet csinálni hozzá neki is, csak jóval hosszabb előjátékra van szüksége, de máris kedvet kap hozzá. Lassabban, mint a várandósság előtt, de ahhoz hasonló mértékű kedvet.


Ez nálad nem működne?

2012. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondom, hogy a szex árt. Még jó is, ha kívánja a kismama. De erőltetve, szerintem több kárt csinál, mint hasznot, csak sérti a hüvelyét.
2012. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyereket az meg tudta csinálni, de a következményei miatt már vergődik. Mennyi lemondás lesz még a gyerek miatt azután is, hogy megszületik... Bolond férfi.
2012. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!