Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó magyar átlagban egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó magyar átlagban egy fiatal 14-15 éves lányoknak miért ilyen nagyok az igényeik? Egy 14-5 őves lánynak

Figyelt kérdés
Multkor egy 14 éves lány aztmondta hogy fiatal vagyok hozzá 18 évesen mert ő a 21-22 évesekhez van szokva.Milyen igénye van egy 14-15 éves lánynak amit csak egy 20 éves tud kielégiteni ? Kocsi,motor,pénz,dicsőség hogy 20 éves a palim.Szerintem alapból ostoba egy olyan férfinak nevezet 22 éves aki egy 14-15 éves általános iskolás lányal jár ahelyet hogy normális vele egyidős élettársa lene akivel a jövöt tervezné,dolgozna,tanulna vagy bármit is kezdene.kivételek vannak de magyarországon midneki megalom mániában szenved és minéltöbb,nagyobb,szebb,drágább,menőbb csak a jó.
2009. jún. 5. 16:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki 22 évesen nem jár fősulira vagy egyetemre nem is ember? :O
2009. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
de ember... csak akkor legyen szakmája vagy valami amiből megél.
2009. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát nem tudom... valahogy engem nem izgattak sose az ilyen pasik 14 vok de még meg se fordul a fejemben hogy ilyen idős pasim legyen XD. valahogy a saját korosztályom érdekelt mindig :) ja és én sem értem azokat akik 20évesekkel vannak 14-5 évesen... de...hát ez van. de hidd el vannak és lesznek mindig normálisabbak :D akik erősítik a kivételt :D
2009. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenek a nők. Aztán idővel már örülnek minden falat húsnak, de akkorra már a pasik fognak a fele olyan idős csajokkal foglalkozni. :)
2009. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz már annyit a korral! nem az a lényeg. aki ilyenre vágyik, azt szórd ki és kész, keressen magának egy 40 éves kant audival, 20 év múlva meg majd szipoghat az utcán, mert egy kiégett roncs lesz belőle.


keress normális lányokat. tudom, persze aki rendes az többnyire foglalt, és nehéz rendeset találni.


de nézd azt, hogy akik foglaltak, ők sem úgy születtek, rájuk is rátalált valaki. ugyanígy találhatsz majd egy rendeset te is, ott ahol nem is várod!

2009. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én is az idősebb pasikat szeretem, persze ennek az oka hogy már családra vágyom és ezt egy velem egykorútól nem kaphatom meg.14 15 évesen csak a felvágás kedvéért kell az idősebb pasi, hogy bizonyitsanak az osztálytársak előtt, persze abba nem gondolnak bele hogy egy 20 évesnek sex terén is nagyok az elvárásai.Pláne ha még teherbe is esik, ide jutott ez a mai világ. 20/L
2009. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%

Én nem mondtam hogy nem ember, csak én egyszerűen olyat választok, de ez az én dolgom, nem a tiéd.

Szeretem ha valakinek igénye van a tudásra, okosabb nálam, és kihozza magából a maximumot. Aki szakmát tanul az feladta és elment dolgozni. Nincs ezzel sem gond, nem nézem le, de azzal járok, akivel én akarok. Ennyi.

2009. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Nézd 16 éves lány vagyok nekem is a barátom jóval több mind én! de az elött én ugyan ugy szóba álltam egy 18 évessel mind egy 24 évessel és egyáltalán nem vagyok anyagias ez függ milyen tipusu lány után nézzel!
2009. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szandra244 ***** válasza:
14 évesen azt se tudtam mi jó egy pasiban, nem hogy igényeim legyenek rájuk xD ez a mai világ.. szánalom!
2016. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!