Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Forever alone csajok hol vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever alone csajok hol vannak?

Figyelt kérdés
Kicsit unalmas, hogy mindig az ilyen "típusú" pasikról esik szó, de én most hallani szeretnék az örök vesztes lányokról is! Vannak ilyenek lányban is?

2012. febr. 21. 16:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ők nem rondák, hanem válogatósak. Az ilyen lányoknál van az embernek a legkevesebb esélye.
2012. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 lila nyuszi ***** válasza:

Én állítólag szép vagyok, mégsem alakult ki eddig még senkivel kölcsönösen a szerelem.


20/N

2012. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
lila nyuszi küldesz képet? :D
2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

,,Én azt nem értem, amikor egy ronda csaj még bunkó is. Hogy engedhet meg ilyet magának?"


Nyilván nem ok nélkül volt bunkó veled, az meg a másik hogy lehet neked ronda, másnak viszont nem. Neki is joga van számára vonzó pasit találni!

Mielőtt megvádolnál, nem vagyok csúnya, viszont felháborít ez a lenéző bunkó stílus.

Hogy engedheted meg ezt magadnak?

26N

2012. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem, általában nincsenek előítéleteim, és most tényleg bunkóságra gondoltam, nem ilyen visszautasított ezért inkább lerondázom meg lebunkózom. Egyébként sem szoktam akárkit lerondázni meg lebunkózni. Bár a Rhonda nevű lányokat általában lerondázom.
2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De elnézést ha ezzel megbántottalak.
2012. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Lila nyuszi, nekem is küldhetnél képet, de ne ezt:


[link]


mert ezt már láttam... :)

2012. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
itt vagyok. 16L
2012. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lila nyuszi ilyen volt, amíg rá nem kapott a répára. xD
2012. febr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
éretlenek, válogatósak, és amúgy "sosem érek rá, mert..." tipusúak.
2012. ápr. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!