Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha a barátnőmnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátnőmnek meg nekem is tetszik ugyan az?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem baj.
2012. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ne. De ezen összeveszhettek.
2012. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
..például mi?..amúgy nem baj..
2012. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van ilyen, kő papír ollóval döntsétek el.
2012. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát semmikép sem az, 1 verzió . nő vagy, vagy egy női barátod azaz barátnőd és mindkettőtöknek ugyanaz tetszik na bumm.


2 verzió. férfi vagy, van barátnőd, de ő egoista azaz önmagát szereti és te is őt szereted :D


3. férfi vagy, van barátnőd, de e mellett tetszik egy másik lány, de a barátnődnek is = 3as :D


4. ua mint előző csak 2 nővel.

2012. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neki régebb óta tetszik.
2012. febr. 21. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
hagyjátok úgyis lesz még más.
2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az ilyen fiúkat hagyni szoktuk csak meghagyjuk a közösen beszélünk róla milyen helyes dolognál. Nem hagyjuk hogy bármilyen pasi is közénk álljon így mindketten lemondunk róla. Pofátlanság olyannal összejönni aki a legjobb barátnődnek is tetszik. Ha nem legjobb barátnő csak sima haver akkor meg szard le.
2012. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az is baj,hogy két olyan dolog van benne ami az egyik a barátnőm gyengéje a másik meg az enyém.Meg tök jó vele beszélgetni.
2012. febr. 21. 18:44
 10/11 anonim válasza:
Szerintem 1 pasi se ér töbett mint a legjobb barát lehet h vele össze se jönnétek de már lehet hogy a barátnőd se lenne ott szerintem nem éri meg mert sok fiu van a világon de csak 1 legjobb barát!!!
2012. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!