Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék: Hogyan tüntethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék: Hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés
Mikor megszülettem gyomorszájszűkületem volt, és megműtöttek.Most a köldököm felett 8cm-el van egy olyan heg ami nem annyira nagy mint a köldököm, de nem szép.Csak a családom tud róla és az egyik barátnőm.Van egy kis háj a hasamon, és arra gondoltam hogy ha adok le egy kis súlyfelesleget, akkor talán annyira nem lesz látványos a 'mélyedés' ...Nagyon félek hogy később a szexben is zavarni fog, és emiatt nem fogok 'készen állni' :/

2012. febr. 21. 23:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Milyen igazad van...és én ebbe még bele se gondoltam:/

Annyira egyébként nem vészes..igaz hogy van akinek rosszabb, de idő mire el tudom magam fogadni..nem egyszerű mert még 14 éves vagyok..:/ És oviba sokat csúfoltak miatta.

nem tudom így beadja-e nektek:

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/család/Asztal/DSC03549.JPG

2012. febr. 21. 23:22
 12/15 anonim ***** válasza:

hát így nem adja be xd

de nemis ez a lényeg.

2012. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindegy xD :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és főleg a biztatásokat! Utolsó válaszolónak főként..nagyon igaza van..

2012. febr. 21. 23:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy anyajegy a kezemen és oviban mindig szaroskezűnek csúfoltak. ÉS?

Az élet ilyen. Sokszor kapsz bántást, pofont másoktól.

Az okos ember megerősödik tőle

a gyenge meg csak plusz gátakat épít fel magának.

Ilyen világban élünk.

2012. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Van kifejezetten műtéti hegek eltávolítására kenőcs. Barátnőm már műtve volt párszor és kapott egy Contractubex nevű kenőcsöt. Idő kell ahhoz, hogy eltüntesse a heget, de napi rendszerességgel sztem pár év alatt eltünteti.
2012. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!