Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Külsőleg elég szép és csinos vagyok. Nem én találtam ki, ezt mondják a pasik. Belsőre nem túl nagyszájú, de nyitott, barátságos, kedves és értelmes vagyok. A pasik nagyjából ezt mondják, amikor leírják, hogy milyen számukra az álomnő.

Viszont a valóságban azt tapasztalom, hogy sokkal inkább buknak a "minden lében kanál", beképzelt, butuska libákra, akik elég könnyen ágyba mennek bárkivel. Mi ennek az oka? 23 év felett már szerintem nem lehet azt mondani, hogy a kalandvágy. Vagy tényleg érdemesebb lenne egy kicsit ribisebben viselkedni, ez kelti fel a pasik érdeklődését?


2012. febr. 22. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a jóképű, menő, gazdag pasik buknak inkább a ribikre. Arról már nem mi tehetünk, h te csak az ilyeneket veszed észre.
2012. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az anus és a rectum betegsége k.m.n.
2012. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fiatalon megéri ribanckodni, de később nem kifizetődő, inkább szégyen lesz... A férfiak nem szeretik a túlságosan "használt" nőket. Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélsz...
2012. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert azokat könnyebb megd*gni, de nem hiszem, hogy komoly kapcsolatra is inkább őket választanák. Ha csak nem valami "nagymenő" akinek muszáj a "legszebb" legfelkapottabb csajjal járnia
2012. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy érett férfi nem ijed meg egy normális és érett gondolkodású hölgytől. Nem benned van a hiba!


29/F

2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 évesen is az emberben van a kalandvágy. Mit akarsz egy 23 évestől? Abban a korban még fűvel fával feküdjön össze az ember, amíg csak megteheti. ráér megkomolyodni 30 évesen vagy később. Szóval szállj le a földre drága.
2012. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát akkor te most mennyi időd is vagy? És milyen korosztályban tapasztaltad ezeket?

Én pl. nem keresem a ribiket, mert kevés kivételtől eltekintve a komolyabb nők a nyerők, és ahogy a mondás tartja, a normális lányok elkelnek. Na, ez most nem azt jelenti, hogy nincsenek egyedülálló és normális lányok, de ők majd később úgyis elkelnek. Aki pedig most befutó, az pedig könnyen azon kaphatja magát, hogy nem kell majd senkinek, esetleg akkor, ha valami kőgazdag férfi eltartja.

Tehát szerintem légy büszke arra, hogy nem vagy buta, hogy olyan vagy, amilyen.


Történetesen én is pont valami hasonló nőt keresek, de jó ideje nulla eredménnyel. Marad a magány, remélhetőleg nem véglegesen.


26F

2012. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert sokan nem szeretnének megállapodni, és szexre nyilván jobb egy "minden lében kanál, beképzelt, butuska liba" mint egy normális nő aki érzelmi törődést igényel és nem teszi szét egyből a lábait.


Valóban álomnő az ilyen, de csak az olyanoknak mint pl én, akik komoly párkapcsolatot szeretnének és nem csak a lyuk körül kavarognak a gondolataik. :)

2012. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!