Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bennem van a hiba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bennem van a hiba, hogy ez cseszi a csőröm?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok, egy srác átjött az évfolyamból a mi osztályunkba. Én ismertem már régebbről is, jóban vagyunk. Igazából jóban vagyok sok mindenkivel, a lányokkal is nem baráti, hanem fiú-lány kapcsolat van köztünk. Tehát nem a barátzónában vagyok.


Így van ez az egyik lánnyal is, aki a történet kulcsfigurája. Jóban vagyunk, még megkockáztatom, hogy talán tetszem is neki, nem ez a lényeg. Hanem ez a srác eléggé ráhajtott, a csaj meg nem igazán ellenzi. Ma már majdnem csókolóztak a hátsó padban, épp az utolsó pillanatban húzta el a lány a fejét.


Engem igazából nem érdekelne, de van barátja, mi több el van jegyezve, mi több én ismerem is a barátját. És igazából ezért zavar, amit művel.


Oké, velem is és más fiúkkal is csinált hasonlókat, ölünkbe ült, stb., nem arról van szó, de nekem az azért nem jutott volna eszembe, hogy akár megpróbáljam megcsókolni az óra közepén. Gondoltam, hogy akár ezeket meg is említhetném a barátjának, hogy figyeljen rá kicsit oda.


Egyébként mióta rájöttem, hogy ő mindenki kurv@ja, nem igazán keresem a társaságát.


2011. nov. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha közömbösek számodra és nem többek ismerősnél ne trollkodj bele a dologba. Dőlj hátra és élvezd a műsort.


De mivel ahogy írtad cseszi a csőröd feltételezem bejön a csaj és bánod azt, hogy ilyen könnyű véré azt meg még jobban, hogy el van jegyezve. A magadnak beismerés az első lépés a boldogság és az elfogadás felé próbáld ki

2011. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a baratjanak csak akkor szolj,ha bizonyitani is tudod,amit mondasz,ellenkezo esetben konnyen radhuzzak,hogy csak irigykedsz es azert kavarsz.

ugyhogy csak ovatosan.

2011. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg veled van a baj, hogy ez zavar. Ne üsd bele az orrod más dolgába. Világos, hogy a csaj egy ribi. A pasija meg egy idióta, hogy képes eljegyezni egy ennyire fiatal és ostoba csajt. Én a helyedben jót nevetnék a csajon, sőt lennék olyan pofátlan, hogy ilyen helyzetekbe sodrom, már csak a vicc kedvéért is. Ennyit érdemel. Minden más majd kiforrja magát.
2011. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A csaj egyébként tényleg jól néz ki. Megdugnám, de amúgy ennyi. Sose az eszéért tetszett, az nem sok van. Mondjuk dumálgatni azért el lehet vele.


Engem mondom, azért zavar leginkább, mert el van jegyezve. Nem vagyok vallásos, de tisztelem a házasságot, ezért is nem fogok megházasodni, mert akkor valószínűleg meg kéne hazudtolnom az elvemet, hiszen elég nehéz elképzelnem, hogy leéljem valaki mellett az életem. Mindig kell a változás.


De ha ő tudja, hogy ilyen, akkor miért fogadja el az eljegyzést 19 évesen? Miért nem mondta azt, hogy "még nem érzem magam késznek rá". Mindezt úgy, hogy a barátjával 9 hónapja járnak.

2011. nov. 28. 16:46
 5/5 MariskaHargitai ***** válasza:
Azért, mert ezzel vagánykodhat az ostoba barátnőinek....
2011. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!