Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi. Ha van időd elolvasod és válaszolsz?

Figyelt kérdés

Miért tesz egy férfi olyat, hogy egy tanfolyamra jártok egy ideje, olyan 1 éve lassan, és gyakorlatilag amióta megismert, bármi kínja-baja engem hív fel telefonon. Volt, hogy el is ugrott hozzám ezért-azért. Úgy érzem a tanfolyamon keresi a társaságomat, de a hosszú idő ellenére nem lép, pedig tudja, hogy én beleszerettem.


Minden nap szinte, ritka, ha már 1 hét kimarad, felhív, beszél erről-arról, suliról.


Én nem hiszem el, hogy ilyen fontos neki a tanfolyam, hogy késő este is felhívjon miatta, vagy épp megjegyzéseket tegyen nekem a srác barátaimra a tanfolyamról, amit nem kicsit lehetett félreérteni.


Miért tesz ilyet egy férfi, mi érdeke? Én ezt egyre kevésbé értem már. És dühít.


Elmagyaráznátok miért játszottok így valakivel vagy mit csináltok ilyenkor? Érdekel, mert megkeresitek, de mégsem,.....hogy van ez?


Nem tini srácról van szó.


2012. febr. 21. 22:44
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Felhív megkérdezni ez vagy az hogy sikerült. Felhív, hogy elmondja neki milyen lett.
2012. febr. 21. 22:47
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

"Elmagyaráznátok miért játszottok így valakivel vagy mit csináltok ilyenkor?"


Ne általánosíts!Mégis honnan tudhatnánk,miért teszi ezt veled?Te ismered,de te se tudod.Egyébként meg miért nem kérdezed meg tőle?Félsz tőle??

2012. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem. Összefoglalnád érthetőbben, hogy pontosan mi a gond.
2012. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%
Megakar téged dugni.
2012. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, én is vagyok/voltam így lányokkal...azért nem léptem,mert mondjuk én nem tanfolyamra jártam,hanem egy évfolyamra,v. suliba,és féltem,h félreértem a jeleit,v. nem hittem el,h szeret,és ilyenkor nem mertem lépni,mert égő lett volna a többiek előtt, vagyis csak akkor léptem volna,ha biztos vagyok az érzéseiben...
2012. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Az utolsó érti, hogy mire céloztam.


A probléma az, hogy engem meg kínoz, mert szeretném ölelni, csókolni, vágyom rá.


Én elmondtam már, hogy mit érzek, ő nem reagált rá. Picit kerültük egymást, de nem tartott sokáig. Mindent ott folytattunk, ahol előtte.


Kikéri a véleményem, tanácsot adok neki és fordítva. Gondoltam arra, hogy talán csak barátság, de akkor felmerült bennem a kérdés, hogy miért zavarta hogy más férfival jól éreztem magam, de nem úgy, csak elnevetgéltünk és ő pont ott volt. És fura az is, hogy ha barátok lennénk, miért nem beszélünk a szerelmi életünkről, soha nem beszél nekem nőkről én meg nem beszélek pasikról.

2012. febr. 21. 22:59
 7/37 A kérdező kommentje:

Mi a baj???????????


Az, hogy nem tudom mik vagyunk egymásnak, mit jelentünk a másiknak és ez zavar, mert bennem érzelmek vannak irányába.

2012. febr. 21. 23:01
 8/37 anonim ***** válasza:
82%

fél a pi-nától.

szexuálisan tapasztalatlan,vagy kicsi a farka.

mulyának szokták hívni az ilyet.

2012. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Egy 32 éves férfitől kétlem, hogy fél a kapcsolatoktól.
2012. febr. 21. 23:11
 10/37 A kérdező kommentje:

Ti úgy vélitek talán kölcsönös? Fektetne ennyi időt és energiát egy közömbös nőbe bármely férfi is?


Minek hívogatna, vagy inkább ne legyenek bátor feltételezéseim? Nálatok ez nem jelent semmit?

2012. febr. 21. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!