Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben csak komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben csak komoly kapcsolatok érdekeltek, pofáraesés óta meg flörtölök mindenkivel. Mit tegyek, nem tetszek így magamnak!?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, komoly kapcsolat volt, nagyot estem a végén.

Után nem érdekeltek a lányok, csak túl akartam lenni az előzőn valahogy (szerintem eddig még normális teljesen).


Most viszont átestem a ló másik oldalára.. Folyton flörtölgetek mindenkivel, kavarok ezzel, kavarok azzal, a saját erkölcsi normámnak nem felelek meg, emiatt szégyellem magam, de egyszerűen nem tudom abbahagyni.


Legjobban egy komoly kapcsolatra vágyom, talán az még el is "űzné" belőlem ezt a tulajdonságot..


De jó lenne hamarabb abbahagyni, mivel 13. osztályos vagyok, teát idén végzek, nyáron költözök el, erre a pár hónapra már nem akarok barátnőt, mert akkor utána távkapcsolatban élnék, ami sz*r.


Tehát hamarabb ki szeretnék ebből nőni.


EMBEREK!! MIT TEGYEK?


2012. febr. 22. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Még azt is megválaszolhatnák a lányok, hogy hogyan állnak az ilyen fiúkhoz?


Mert oké, hogy viszonzás van, de nem szeretnék lemaradni arról, aki nem csak így játszogatna velem, hanem akivel komolyra fordulhat a dolog. Egy ilyen lányt ez elijeszthet?

2012. febr. 22. 18:01
 2/5 lila nyuszi ***** válasza:

Nem szeretem akik alapból ilyenek, de megértem ha egy csalódás miatt lettek ilyenek... Úgyis érzed majd ha a megfelelővel találkozol.


20/N

2012. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes kérdés.

Két lehetőséged van, vagy néhány hónapra cölibátust fogadsz, és nem kavargatsz senkivel, vagy elfogadod, hogy most ez van, _de_ a lányokkal is tisztázod, hogy nem komoly kapcsolatot keresel velük.

Valamelyik mellett tedd le a voksodat, és tarts ki mellette.

Személy szerint én az elsőt javasolnám, pontosan azért, mert a második lehetőség miatt szégyelled magad.

2012. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam jól. Nem megyek el egyikkel sem az ágyig. Kavarás alatt ilyen.. általános flörtöt értem, meg a taperolást, meg aztán durvul ez, de ágyig sosem viszem.. amikor olyanná alakulna a helyzet, akkor valahogy mindig kihúzom magam belőle.



Tudom, nem olyan nagy dolog ez, de nekem valahogy mégis számít..

2012. febr. 22. 23:08
 5/5 A kérdező kommentje:
és a lényeg, hogy a rendes lányokhoz nem nyúlok. nem akarom őket "elrontani" a baromságaimmal, csak az olyanok, akik amúgy nem tartoznak a rendes-lány-kategóriába.. akikkel egyébként szóba sem állnék normális esetben
2012. febr. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!