Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretném ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretném ha az exem mostani pasija lebukna mert egy nőcsábász szemétláda!

Figyelt kérdés
Szóval arrol van szó van egy pasi aki szereti szivatni a nőket. De sajnos az exem ezt még nem tudja. dj a srác lazaradios. Van egy jópár nője. hogyan buktassam le ugy hogy én kimaradok belőle mert nekem csak ártana a dolog. Szép szöveg duma az van utánna érdeklődtem a srácnak seholrol sem kaptam jó hireket egy szélhámos!! 250km van köztük az a baj olyan nagy a távolság hogy így nagyon sokáig tudja szédíteni. Sajnos hozzám pedig csak akkor jön vissza ha ő csalódik. egyébként január óta ismerik egymást mint barátok chat tel. de csak 2-3 hete járnak.
2009. aug. 15. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Mi a fészkes fenét foglalkozol te az exeddel?

Mit fáj az neked, hogy mit csinál?

Benne van a megnevezésében: e-ex.

Volt!

Érted?


Elmúlt és kész.

...és ha benned nem múlt el, attól kíméld meg a külvilágot!

2009. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

"Sajnos hozzám pedig csak akkor jön vissza ha ő csalódik."


Első válaszoló, ahelyett hogy háborogsz, tanulj szövegértést!

2009. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Az első válaszolónak igaza van . A világon semmi közöd nincs az exed magánéletéhez ! Azt is hülyeségnek tartom , hogy egyáltalán utánaérdeklődtél . Hagyd őket békén , még ha nehezedre esik is !
2009. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező csak jót akar és valószínűleg szereti az exét...szerintem beszélj az exed egyik barátnőjével ,mond el neki (de csak spontán) hogy milyen ember ez a DJ...a barátnők mindent megosztanak egymással a lány azonnal rohanni fog az exedhez ha meghall valami hírt a pasiájáról...viszont ha nem szereted az exedet(de a szavaidból az vettem ki hogy igen)...akkor hagyd!!!...jah és egy jó tipp...a csajok nem szeretik ha szakítás után rájuk járnak az exek...ha sikerülne szétválasztanod őket akkor hagyd egy kicsit pihenni a csajt utána próbálkozz...Sok sikert!;) 22/L
2009. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy. nem a te dolgod, ne avatkozz bele. ha így van majd jól arcra esik a lány és ennyi. amúgy meg lehet hogy nincs is így...
2009. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó tanács: maradj ki ebből,mert a visszájára fog elsülni. Még a végén te leszel a hibás h mit kavarod a sz*rt. És valószínű h más majd ki fog állni melletted h "igen mi is láttuk h mást ölelget..."vagy ilyesmi. Egy fenét! Aztán majd bizonygathatsz...és persze az exed szemében nem te leszel a mayer gondolhatod...

És végülis ha még akarna tőled vmit akkor veled lenne nem azzal a másik krapekkel. Sorry, de ez sajna így van. Inkább lépj túl ezen, keress egy másik lányt, aki boldoggá tesz.

2009. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a helyzet nem egyszerü. 5évig volt a menyasszonyom szeretem és meg is mondta valahol még ő is nem kavarok az tuti de szeretném visszakapni. Beláttam a hibáimat változom is ezt már többen észrevettték. Én csak megóvni szerettem volna őt. Mert a srácnak most is van 5 nője rajta kivül!
2009. aug. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!