Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok sokat a gyerekko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok sokat a gyerekkori szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Most 20 éves vagyok, lassan 3 éve van párom. A gyerekkori szerelmemmel együtt nőttünk fel, mindig is éreztem hogy van valami köztünk, pici korunkban ezt még úgy fogtam fel hogy fúj hagyjon békén, aztán elkezdett megtetszeni, de nem lett semmi az egészből, mert a szüleink nagyon jóban vannak. Konkrétan nem beszéltünk a dologról de eléggé egyértelmű volt:) Most neki is van barátnője, nem beszélünk már pár éve....meg hát nagyon messze is lakik.


Kérdésem tehát az lenne, miért álmodok ennyit vele? Álmaimban annyira jó mindig mikor átölel, olyan védelmet érzek, annyira jól esik....de nem értem ezt mert van párom és én őt nagyon szeretem.


Valakinek hasonló tapasztalat, vagy valami okosság?:)



20L


2012. febr. 23. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak az elméd Proctocolitis mucosa játéka :)
2012. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha...kicsit bővebben?:D Nem értem magamat pedig tényleg nem beszélünk már jó ideje hogy jön akkor a képbe?:D
2012. febr. 23. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak annyi hogy hiányzik!Gondolom sokat beszélgettetek kicsiként! bejött mint pasi és szeretted volna ha több lett volna!De jobb egy barát mint egy Strigula a falon! :)))
2012. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem foglalkoztat mi lett volna, ha...
2012. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez jutott eszembe, hogy ez a mi lett volna ha érzés...és a tudatalattimba dolgozik:S De hogy verhetném ki a fejemből? Nem akarom hogy egyik éjszaka álmomba véletlenül az ő nevét hajtogassam..párom meg nagy kerek szemekkel csodálkozzon:P
2012. febr. 23. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig a volt legjobb barátnőm volt az álmaim szereplője. Szerencsére az elmúlt egy évben csak 2* 3* jött elő...Meggyőződésem, hogy azért álmodok róla,mert furdal a lelki ismeret vagy mert hiányzik tudat alatt....


Volt pasival kapcsolatban...a legelső barátomról ébren szoktam elgondolkodni...életem nagy szerelme pedig álmomban kísért néha...szerencsére csak néha, mert könnyes szemmel szoktam felriadni...5 éve élek kapcsolaban mellesleg.

2012. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!