Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség egy néger és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy néger és egy néger-félvér férfi között?

Figyelt kérdés

úgy néz ki hogy alakul egy kapcsolatom egy félvérrel.

nagyon jól néz ki, nem túl sötét bőre van, de az apukája csak fényképekről ismer, az néger.

és azért kérdezem, mert én már sajnos sok rosszat hallottam a négerekről (hűség, becsületesség, szag, és így tovább)


ps1: eddig még nem feküdtem vele le

ps2: amúgy ha valaki panaszkodna, a barátom is a néger szót használja.


19/L


2012. febr. 23. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fajával, színével ne foglalkozz. Semmit sem jelent.

A kultúrája, ha aznos a tiéddel, akkor már csak azt kell a fejdben tartani, hogy minden ember más.

2012. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valoszinüleg igazad van , köszi+
2012. febr. 23. 16:00
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha esetleg van még valakinek véleménye van örömmel hallgatnám.
2012. febr. 23. 16:02
 4/7 anonim válasza:

Néger vagy félnéger? A bőrszín mindegy ha félafrikai.Az alap marad akkor is ha fehér lenne.Azt nem lehet letagadni!!!

Hát nem nagy különbség, legalábbis ami a hűséget, a farok méretét és a szagot illeti :D

De ha Magyarországon nőtt fel, akkor ez egy kis előny.

Amúgy ez csak általános. A kivétel erősíti a szabályt.

2012. febr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban, hogy van bennük fehér vér. Semmi több. :-)

Vannak hűséges négerek-például az apósom majd' negyven év alatt nem csalta meg a feleségét. Vannak olyan fehér férfiak akik félrelépnek. Legalábbis én is ismerek. Te nem?

Becsületesség? Az apám rendőr volt és tartóztatott le bűnöző magyarokat (is). Ugyanígy cigányt, oroszt, sőt fehér német betörővel is találkozott. Persze tény, hogy Kenyában elég magas a bűnözés és az elkövetők feketék. De a családom fekete tagjai (apósom, anyósom, sógorom és a feleségem) becsületes emberek.

Szag? 7 éve élek együtt a feleségemmel, de sosem éreztem őt büdösnek. Persze ha fut (hetente háromszor), akkor nyilván megizzad-mint bárki más. Az izzadságuk egyébként más szagú, mint a fehéreknek, "savanyúbb". De három éve házasok vagyunk és bármely éjjel mellette alszok nem érzem büdösnek.


Amúgy meg ne a pletykákra hallgass! Te ismered őt, az átlag internetes kommentelő meg még csak tévéből látott feketét.

Én nap mint nap látok ugye, de ez sem garancia semmire. Köztük is vannak jó és rossz emberek. Vagy nem?

2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem fekete, igazi áldás. Csak a saját tapasztalatodnak higgy, ne a pletykáknak!
2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
én az vagyok és magyaron nőttem fel apum amerikai, anyám meg magyar és megjegyzem külföldön a magyarokra fajgyűlölésre néznek, persze ez nem ide tartozik, csak szoltam.... nem vagyok büdös! hogy lennék? és nem is akarok összejönni magyarokkal ._. egyszerűen utálom a magyarokat nem is értem, hisz félig az vagyok, na m1, én pl angol v. amerikai fehér bőrű pasit akarok, gondolom ismeritek Taylor Lauthnert hát attól kb 2 árnyalattal fehérebbek vagyunk ennyi ._.
2013. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!