Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy túl jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy túl jónak talál a srác és ettől ijedt meg?

Figyelt kérdés
És ezen hogy lehet segíteni?
2012. febr. 24. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen van
2012. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
na ná
2012. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kezdeményezned kell, sajnos ez van
2012. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ettől jobban már nem tudok kezdeményezni, de nem adom fel. :)

2012. febr. 24. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:

de meg mennyire...mondjuk en pl ha tul jonak talalom a csajt, nem az van hogy megijedek, hanem egyszeruen csak nezem, es nem megyek oda.

volt 1x hogy voltam inni, majd szemezgettunk egy csajjal, aki tenyleg nagyon szep volt, a budos eletbe nem mentem volna oda hozza, ha o nem teszi. es annyira kedves aranyos volt hogy pillanatok alatt feloldodtam. tobb ilyen lany kene...:D

2012. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja es te mire gondolsz azalatt hogy megijed? es nalad mit jelent h kezdemenyezel? ha jeleket kuldesz az nem eleg szerintem.
2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez aranyos sztori. És mi lett a vége? :)


Igazából nincs önbizalma a srácnak, mondjuk nekem se igazán, de akkor is tudom, hogy én őt akarom.

A túl jó dolgot meg úgy értettem, hogy nem is igazán a külsőre, hanem a belső tulajdonságokra.

2012. febr. 24. 14:28
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy nagy csalódása és miatt nem hiszi el, hogy igenis kellhet valakinek.

Világosan elmondtam neki, hogy mit gondolok a kettőnk dolgáról és talán lassan felfogja, hogy jé nem szórakozni akarok vele. :)

2012. febr. 24. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ettől jobban már nem tudok kezdeményezni, de nem adom fel. :)"


Megmondod neki nyíltan az igazságot, s ha ez sem elég akkor szexeljetek és majd megjön az önbizalma. Ennyi. :D

2012. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

,,Megmondod neki nyíltan az igazságot, s ha ez sem elég akkor szexeljetek és majd megjön az önbizalma. Ennyi. :D"


Köszi a tippet, de ezt későbbre tartogatnám.

2012. febr. 24. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!