Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mitől pasi egy pasi? Milyen a jó pasi? Mi tesz pasivá egy pasit?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
..az,hogy olyan ..pasi!
2012. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
szerintem az, hogy önmagát adja, nem akar feltűnősködni direkt, ápolt, igényes, és van stílusa (nem kell se gazdagság, se menőség ehhez):) ja és FÉRFIAS! a keskenys*ggű divatos fiúktól kiráz a hideg...
2012. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
normálisan már...légyszíves!
2012. febr. 24. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos semelyik lány nem vallja be, de a pénz az segít férfiasnak lenni ...:S
2012. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Udvarias-kinyitja a lányok előtt az ajtót,nem káromkodik-csak ritkán esetleg-nem tiszteletlen,egyedi és különleges,nem akar menőzni előttem,szeret és vigyáz rám,nem csal meg,tiszteletben tartja a kapcsolatunkat,nem bánt(lelkileg sem) és bármikor itt van velem ha szükségem van rá.Nem cipel egyből az ágyába.Barátom ilyen.Úgy nevelték hogy tisztelje a lányokat és a nőket.2és fél év elteltével is kinyitja előttem az ajtót,becsül,szeret,udvarias és kedves.Másra rá sem néz.Nekem ő a nagy betűs PASI,FÉRFI,ahogy tetszik.17/l
2012. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

17/l

Ez most a tökéletes papucs leírása!

2012. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az igazi belevaló pasi, nem papucs ..
2012. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Udvarias. Ez a legfőbb. aztán mellé legyen humoros, minden esetben fel tudjon vidítani a vicceivel. De ne poénkodjon állandóan, az illúzióromboló. Tisztelettudó legyen, ne menősködjön, feltűnősködjön. Legyen önálló és ne legyen papucs.
2012. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes! Minden lány hasonlókat mond, de nekem nem ez a tapasztalatom!

Hogy szerezz agadnak csajt a suliban: Mutass be óránn a tanárnak, és menyj ki, szard le mit akarnak a lányok, és ezt mond is el nekik, legyél bunkó (de nem idióta) a "szürke egereken" kívül ez mindenkinél bejön!


És ez persze a későbbiekben is így van!

Tudod szaknyelven hogy hívják azt a srácot, aki mindig kinyitja a nők előtt az ajtót?

PORTÁS!!! :D

2012. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igazad van, a többség tényleg a parasztokra hajt. de nekem nem kellene egyik sem, menjenek a büdös p*csába.

17:03 voltam.

2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!