Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyesek védekezni?

Figyelt kérdés

Annyiféle fogamzásgátló módszer van, mégis napi szinten jönnek a "nem védekeztem, lehetek-e terhes?" kérdések.

Ennyire nehéz volna?


2012. febr. 24. 21:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert sneki nem mondja el nekik normálisan a dolgokat.

Mert felelőtlenek, éretlenek és hülyék.

2012. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, néhánynak igen.
2012. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Már nekem is feltűnt, hogy sok ilyen jellegű kérdés van itt és felháborító, hogy ilyen felelőtlenek lennének egyesek. Ha tizenéves tinik, akkor azért bosszantó, hogy ha már szexelni akar, akkor mért nem néz utána a dolgoknak ha meg felnőtt, akkor meg azon akadok ki, hogy lehet ennyi esze. Ezek az emberek nem kaptak elég felvilágosítást ezen a téren.
2012. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Csokasi-a81 ***** válasza:
78%

mert égő anyutól kotonra pénztkérni

mert égő a kotont megvenni

mert félnek a nőgyógyásztól felíratni a fogamzásgátlót

mert félnek pénzt kérni anyutól a fogamzásgátlóra

2012. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az elmondás hiánya a probléma. Nekem sem mondta el senki, elmentem a könyvtárba tizenévesen, és olvastam. Most sokkal könnyebb, mint 20 éve volt, mert ott a net.

Felelőtlenség és butaság. Ennyi.

2012. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
mert mindegyik módszer szar.
2012. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem ismerik a fogamzásgátló módszereket

2: Nem ismerik a biológia ezen részét, és ez nem vicc, tényleg nem tudják sokan, hogy hogyan is lesz a kisbaba, de szexuális életük már van

3: Nem gondolnak bele a következményekbe, a döntésüket a pillanatnyi "hév" határozza meg.

4: Baromi felelőtlenek

5: Nincs pénzük a fogamzásgátlásra

2012. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Miért is szar mind? Én pl gyógyszert szedek és nincsenek nagyobb mellékhatások. 4 éve szedem és nincs gyerek. Azzal meg ne jöjjön senki h a gióumi kényelmetlen, mert az abortusz roszabb sztem.
2012. febr. 24. 21:57
 9/33 anonim ***** válasza:

Feltételezem neki nem felelnek meg a módszerek és az újabbakat nem ismeri.

Van, akinek a gyógyszer nem jó, például nekem sem, ha még emellé nem bírja az óvszert sem, akkor elég peches alak, el kell menni a nőgyógyászhoz vagy a védőnőhöz és ő majd ajánl másik lehetőségeket. (Mert tényleg nem csak ez a kettő létezik).

2012. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Interneten is olyan könnyen utána lehet nézni. És am pont most olvastam egy ilyet h: volt gumi csak annyira elragadott a hév h elfelejtettem. Sztem akinek van egy csepp esze az nem felejt el ilyen dolgokat. De itt ugyan úgy a lány is hibás
2012. febr. 24. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!