Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne bejelölni mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne bejelölni mert hiányzik?

Figyelt kérdés
Történet röviden a volt pasim megbántott,és mérgemben kitöröltem facen.Mára már nem haragszom rá sőt nagyon hiányzik nekem.Gondoltam be jelölöm újra,de olyan cikinek érzem.Ciki is lenne újra bejelölni hogy én töröltem le?Külföldön él.
2012. febr. 25. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:

és jobba lesz ha bejelölöd?

akkor nár nem fog hiányozni?

2012. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hátha tudnánk beszélni és tudnám mi történik vele..
2012. febr. 25. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, jelöld be
2012. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha téged ez megnyugtat akkor csináld
2012. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem nézne "bolondnak"?
2012. febr. 25. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól időzítetted ezt a kérdést,én is pár perce vontam vissza a tiltást a volt barátnőmről. :)
2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem miért nézne?

hiszen ismered akkor meg miért ne jelölnéd meg?

meg lehet h õ is kiváncsi hogy veled mi a helyzet ...kitudja.

2012. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valahol félek bejelölni újra.Lehet már nem kíváncsi rám.
2012. febr. 25. 16:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már kétszer töröltem az exemet, és mindig újra bejelöltem.:D Ha ő nem nézett hülyének, biztos téged se fog a volt barátod.
2012. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, mérgemben kitöröltem, de azóta se jelöltem vissza, pedig sokszor hiányzott, vagy beszélgettem volna vele. Nagyon megbántott, annyira, hogy szakítás lett a vége (ezért töröltem), és belegondolva, mi a fenéről beszélgetnék vele? Ha engedném, beletaposna a lelkembe megint, erre nem akarok új esélyt adni neki.
2012. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!