Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem. Nagyon hiányzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem. Nagyon hiányzik! Még mindig szeretem! Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Annyira jó volt vele minden egyes perc vagy ha rámírt, már attól is jobb lett a kedvem, mindig vártam, hogy Vele beszélhessek, láthassam Őt és csak Rá tudok gondolni állandóan még most is, hogyan is felejhetném el, mert már másé és többet nem is láthatom?! :'(


Hol találhatnék még egy ilyen különleges lányt, mint Ő?! Annyira szeretem és ki sem tudtam ezt igazán mutatni időben sajnos! :'(


2012. febr. 25. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért lett vége? Szerintem beszélj vele, és mondd el neki, hogy te még mindig szereted és vele akarsz lenni!
2012. febr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek előttem szólóval! Mindenképpen tisztázzátok személyesen a dolgot! Mondd el neki mit érzel, gondolsz, és ha ő tényleg úgy érzi ahogy azt mondta, akkor tovább kell lépni!
2012. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg higgadt fejjel, de ha nem működik akkor ne rágjátok magatokat, abba kell hagyni!
2012. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!