Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha találkoztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha találkoztok egy lánnyal és csalódtok nem úgy néz ki mint gondoltátok, nem olyan jó fej mint az hittétek mit mondtok neki?

Figyelt kérdés
azt a találkozót még el szórakozzátok vele ,és utána eltűntök ? vagy megjegyzitek nek v h?
2012. febr. 25. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
én pont ebben a helyzetben vagyok próbálok a dolognak esélyt adni de valószínű, hogy nem lesz semmi akárhogy próbálom erőltetni nem megy és természetes tisztázva lesz az érintettel is semmiféleképpen nem bunkó paraszt módjára fogok eltűnni.. az nem az én stílusom
2012. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom lehet azért nem lehet anyira jo fej mert nem tud oldódni

kinézet meg nem nagyon számít inkább a belső tulajdonságok a fontosak és megpróbálnám a közös hangot megtalálni a lánnyal nem írnám le rögtön mert nem is ismerném csak ugy hogy 1szer találkoztam vele

2012. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

velem még nem történt meg , csak izgulok mert ma találkozok egy fiúval és élőben már vagy 5 éve nem láttam :)

azaz 12 éves korunkban találkoztunk utoljára :D

és aggódom h letudom e majd venni róla hogy bejövök e neki v nem :) nem akarom h kellemetlen legyen neki se nekem

2012. febr. 25. 16:43
 4/10 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni : én vagyok a láány ! :D és csak feltevésként kérdeztem a kérdést
2012. febr. 25. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 60i vagy, ismerlek
2012. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha kellemetlen, nem szükségszerű, hogy kölcsönösen bejöjjetek egymásnak, nincs ebből semmi. Lazíts egy kicsit, és ne is gondolj ilyenre, mert bevonzod. Jó dolgokra gondolj, ne aggodalmaskodj, mert negatív energiákat fogsz sugározni. :)
2012. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ki lenni te?
2012. febr. 25. 16:57
 8/10 anonim ***** válasza:
lol akkor ... közel vagy hozzám
2012. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

tehát akkor ha nem jövök be neki akkor is eleszünk egy darabig nem ? :/ meg akkor csak látni fogom az arcán ..

tényleg parázok h nem az vagyok akinek gondol

2012. febr. 25. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem néz ki olyan jól, az nem akadály, nem is teszem szóvá. Ha nem olyan jó fej, akkor megpróbálom kibekkelni a randit, és v a végén, v utólag neten keresztül elmondom neki, h nem fog menni.
2012. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!