Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy kivételes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy kivételesen nagyszerű emberbe. Bevallottam neki. Mélyen meghatódva közölte, hogy egy súlyos betegség miatt nem alkalmas testi szerelemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én tele vagyok vágyakkal,de ezeket a vágyakat az említett férfi iránti rajongásom ébresztette föl.Senki más nem kell rajta kívül.Hogyan tovább?
2012. febr. 25. 17:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát akkor nagyon sajnálom,hogy így alakult, most nehéz lehet neked. De próbálj meg arra gondolni,hogy mindíg minden történik valamiért, és mindennek megvan a maga oka. Valószínűleg te is megfogod találni idővel ebben a helyzetben a pozitívumot, tudom hogy ez most még hihetetlennek tűnik de az idő mindent megold! Bocsi hogy ilyen közhelyesen fogalmaztam,de én tényleg így gondolom! minden jót!
2012. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Le kell vonnom bizonyos tanulságokat.A jövőben az én bizalmamért már nagyon,nagyon sokat kell tenni.
2012. máj. 14. 22:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de elég egyértelmű volt a helyzet. Ha te csinálsz butaságot arról nem más tehet.
2012. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!