Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy sikerüljön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Bejön egy srác nagyon, és nem tudom, mit kéne csinálnom, hogy észrevegyen.

Mosolyogjak rá? Nem tudom, nem annyira félénk, mert pénteken is odajött hozzám 3 mondatot beszélgetni. A barátnőm is azt mondja, látja rajta, hogy bejövök neki.


Mosolyogjak rá? Miről mehetnék oda hozzá beszélgetni? (évfolyamtársam, de a tanáraink nem ugyanazok, egyik se)


2012. jan. 21. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Mosolyogj rá, aztán kérdezd meg hogy mit csinál este :D
2012. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ha mosolyogsz,az sztem kevés, rám legalábbis egy csomó lány mosolyog az egyetemen,aztán mégsem szerelmesek belém...hál istennek:))....mondjuk ha szemezgetsz vele,az már valami,esetleg ha valamelyik tárggyal nehézségeid vannak,megkéred,h segítsen benne,vagy ha neki vannak nehézségei,felajánlod,h segítesz neki:) ilyesmik...amúgy az hogy lehet,h évfolyamtársak vagytok,és egy közös tanárotok sincs...? O_O
2012. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!