Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mit kéne tennem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

az egyik osztálytársam elég érdekesen viselkedik. pár hónapja bejött nekem, szerintem tudta is. most max haverként tekintek rá, de ő egyre félreérthetőbb.

a legdurvább az, mikor péntekenként elköszön. megölel, amivel nem is lenne nagy gond, csak közben a fenekemet fogdossa. próbáltam feljebb rakni a kezét, de nyilván nem tudom, ha nem akarja, hiszen jóval kisebb és gyengébb vagyok.

azt tartom a leginkább furcsának az egészben, hogy szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy neki bejön egy másik lány. ha az a lány az, akire gondolok, akkor a srác az esélytelenek nyugalmával indul.

szerintetek mit kéne tennem? mondjam meg, hogy vagy barátok és max ölelés, vagy hagyjuk egymást, vagy több? egyébként osztálytársak vagyunk.

bármi jöhet, az értelmes, intelligens válaszok keretein belül.


2012. jan. 28. 00:38
 1/8 zseni001 ***** válasza:
Miért hagyod, hogy a fenekedet fogdossa??? Nincs ölelés, semmi.
2012. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha mar nemjon be a srac, akkor mond meg neki hogy oleles(ami jelen esetben abbol all hogy amelleidet magahoz nyomja, sajnos en is ilyen srac voltam.) es kesz. ha meg bejon megint akkormeg tudodmi a dolgod.
2012. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, célszerű lenne tudatnod vele hogy mit szeretnél.
2012. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
eldöntöttem magamban, hogy már nem izgat a dolog. de most, hogy egyre többet beszél velem, vigasztal és ez is.. elbizonytalanodtam...
2012. jan. 28. 00:50
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem akarod akkor: egy k@rva anyád, aztán tökönrugás

ha élvezed akkor mutasd ki

2012. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy élvezhetném, ha tudom, hogy neki más kell?
2012. jan. 30. 23:07
 7/8 anonim válasza:
ha így van akkor hajtsd el
2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már megoldottam, köszönöm:)
2012. febr. 12. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!