Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó taktika? Valakinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó taktika? Valakinek már bevált ez?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nagyon szerelmes vagyok valakibe. Bár ő is érezhet irántam valamit és össze akarunk költözni, ennek ellenére azt mondta hogy nálam jobb barátnő nincsen.

Amikor arra gondolok hogy összejöhet mással akkor féltékeny leszek és sírok :( Amúgy nagyon összeillünk, egy a gondolkodásunk, az ízlésünk, nagyon szeretjük egymást, szeretünk együtt főzni és együtt aludni.

Szóval arra gondoltam, hogy egy kicsit lazábbra veszem, és élem az életem és hátha rájön hogy összepasszolunk.

Mit szóltok? Nektek ez már bejött, hogy nagyon összeakartatok jönni valakivel és sikerült?


2012. febr. 25. 17:49
 1/4 Allerima válasza:

Szia!

Én a helyedbe biztosan úgy tennék mintha valaki érdeklődne irántam. Mivel jól megvagytok, biztos mindent meg is beszéltek. Elmeséled neki, hogy valaki randit kért tőled vagy ilyesmi....Ha szeretne többet, akkor úgyis kiborul a bili :) Hidd el, ha valaki feltűnik a színen, és tetszel ennek a valakinek akivel olyan jól megvagy, nem fogja szó nélkül hagyni. Amit te írtál én kipróbáltam, de nem működött... Amit írtam az igen :)

2012. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Allerima válasza:
Ha ezt választod, véletlenül se tégy úgy, mintha nagyon örülnél a másik felbukkanásának, közeledési kísérleteinek, mert az lehet, hogy elriasztaná a szerelmedet,mert nem lát reményt arra, hogy te akarnál tőle valamit.
2012. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én így nem költöznék össze senkivel! Mi az, hogy jobbat most nem talált azért van veled??? Legyen már benned büszkeség!! A szerelem ha viszonzott, akkor nem kell taktikázni...Szerintem ezzel magad ellen játszol, de remélem nem fogsz nagyot csalódni. Egy igazi nőben van tartás! Gondolj erre...
2012. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan, én sem voltam soha a taktikák és játékok pártján. Pedig értenék hozzá :). De nem, jobb szeretem az egyenes beszédet. Ha most nem akar tőled semmit, akkor hagyd és találj magadnak mást/illetve légy nyitott az ismerkedésre ha alkalom adódik. Ő meg majd máskor, ha szeretne valamit, akkor időben szól. Neki is egy lecke les ez. És mellesleg, ha valami úgy akarja, hogy ti együtt legyetek egyszer, akkor az úgy is lesz, ha közben üstökösök potyognak az égből, akkor is.
2012. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!