Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy jó "taktika" lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó "taktika" lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egyik sráccal szoktam flörtölgetni, meg jól elvagyunk. Ám ő az utóbbi pár napban nem foglalkozik velem. Mindig leráz..pedig mindig mondogatja, hogy szép vagyok, meg aranyos.

Az jó taktika lenne, ha amikor összefutnánk iskolában, direkt nem néznék rá? Nem foglalkoznék vele?

Csak hogy feltűnik-e neki, és valóban érdeklem-e őt?!


2012. jan. 18. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a csajok esetében műküdik
2012. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és igen.. jó... :) én is sokszor használtam már :D 23 éves vagyok és eddig mindig bejött.. a pasik mikor már tudják hogy az övék vagy.. hanyagolnak mert biztosak abba hogy úgy is az enyém már minek tépjem magam.. ezért igen is kell hogy lássa te nem vagy olyan mint a többi és érted meg kell harcolnia ha akar téged.. ha kellesz neki akkor lépni fog.. ha nem tesz semmit akkor meg ne is foglalkozz vele többet.. persze hogy férfiak meg ne sértődjetek.. igaz ez a viselkedés a lányokra is....
2012. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De olyan hirtelen változott meg.

Előtte lévő napon még hozni akarta a táskám, utána engem. Akkor hozzábújva nevettem, mire ő megfogta a derekam és stb.

Aztán másnap, rögtön másnap csak köszönt nekem, és ennyi. Pedig nem ez szokott lenni.

Vagy pedig nem tudja mit érez? Vagy fél?

2012. jan. 18. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok.. az is lehet hogy túl sokad engedtél neki és könnyen megkaphatónak tart.. ezért.. de tedd amire gondoltál és mutasd meg neki hogy te nem olyan vagy :)
2012. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, hogy ha köszön, teszek valamilyen megjegyzést, mondjuk olyat, hogy "köszönnöd is felesleges.." hogy akkor miképp reagál rá.

Második válaszoló: köszönöm, nagyon hasznosakat írsz! Megy is a zöld kezecske!! :)

2012. jan. 18. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok ismét.. beszólni nem kell.. egyszerűen légy semleges felé.. se ne lekezelő de durva se goromba.. az nem szép egy nőnél.. és csak rád vetne rossz fényt.. :) nincs mit szívesen elmondom a véleményem hogy én mit tennék hogy gondolom ..:) de te mindig maradj az kedves aranyos lány aki voltál.. csak vele szemben még írni is kezd neked ne olvadj el tőle azonnal hanem légy kicsit távolságtartó hogy érezze megbántott téged ezzel .. és te ennél többet érsz.. :)
2012. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Viszont amikor összefutunk folyosón, nem tudja levenni a szemét rólam.

De áh..bonyolult. ><

2012. jan. 18. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még direktebb biztatást vár, legalábbis amikor nekem volt ilyen hosszú flörtölgetős ügyem, akkor utólag kiderült, hogy ez volt az volt az oka az időnkénti visszalépésnek, hogy azt érezte, nem kap elég biztatást. (Ezt utólag mesélte el, merthogy később összeházasodtunk. :) )

Na szóval lehetsz egy kicsit visszafogottabb most, szerintem is, de aztán adj egyre egyértelműbb jeleket, hogy vevő vagy a dologra. :) Ilyen húzd meg-ereszd meg játékra gondolok. :)

2012. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem jó, azt fogja hinni h nem érdekel téged, és keres mást.
2012. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

22:38:

Csak én elég szégyenlős vagyok. Nem tudom, hogy adjak neki jeleket.

Bár ma is együtt mentünk haza, és láttam rajta, hogy szeretné tudni, mi a bajom, és szeretné, ha ismét jóban lennénk.

2012. jan. 19. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!