Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar 15 napja van verzesem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 15 napja van verzesem, de elegge gyenge, barnas. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
mar 15 napja van verzesem,de elegge gyenge,barnas.. mi lehet az oka? es meg azt mondanam,hogy hamarabb jott meg 2 hettel ..

2012. febr. 25. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj el nőgyógyászhoz, majd mond valami okosat. Nekem is volt egyszer olyan, hogy 2 hétig volt meg, de nekem rendesen jött, ahogy kéne, meg tudom, hogy sokat idegeskedtem akkor és attól volt.

Lehet valami gond van, mindenképp kérd ki egy nőgyógyász véleményét

2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Ha a szervi bajt kizárja, akkor hormonális baj. Azt nem írtad, hány éves vagy. Lehet, hogy valami érzelmi gubanc. Ezért gondolom, hogy a szakorvos gyógyírt tud adni.
2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jovo heten megyek dokihoz,de gondoltam addig kapok 1-2 otletet,hogy mitol lehet.. :)
2012. febr. 25. 21:09
 4/10 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok :) elfelejtettem odairni :)
2012. febr. 25. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Áh semmi baj,eszedbe ne jusson orvoshoz menni.
2012. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk a hüvelygombáról...
2012. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mondom,orvoshoz megyek jovo heten,mar beszeltem vele,szerdan 17:00-kor jelentekezem nala :) csak gondoltam,hasonlo helyzetben voltatok vagy hallottatok ilyenrol,es 1-2 tippet adhattok,ne lepodjek meg nagyon... :)
2012. febr. 25. 21:23
 8/10 A kérdező kommentje:
huvelygomba nem lehet,az viszketessel meg feher,turosszeru folyassal jar:) nkm nem viszket,es barna,veres folyasom van.. :)
2012. febr. 25. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan, hormon zavar volt, írt fel gyógyszert amit minden reggel este be kellett vennem három hétig és minden a régiben.. ne halogasd a nőgyógyászt, menj minél hamarabb .:)
2012. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vegul kiderult,hogy tobb kicsi cisztam van :)
2012. márc. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!