Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefingtam a barátom, véletlenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefingtam a barátom, véletlenül. Megsértődött. Hogy engeszteljem?

Figyelt kérdés
tegnap este a barátom átjött... ültünk a tv előtt és felálltam hogy az asztalhoz hajoljak a kóláért, mikor a hirtelen mozdulattól befingottam, pont a barátom arcába.. majd lesült a képemről a bőr.. a barátom azóta nem hívott, nem veszi fel a telefont.. nagyon ciki, mit csináljak?
2012. febr. 25. 21:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ha emiatt megsértődik, legalább hamar kiderült hogy mennyit is ér ez a kapcsolat.
2012. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát baszus elhagyott a barátnőm nagyon rosszul vagyok. De a kedves kérdezőnek és a kommentálóknak köszönöm, hogy megnevetett.

Én szakadtam volna röhögéstől és egy kicsit cikiztelek volna nem, hogy megsértődjek elpojénkodtuk volna a dolgot.

2012. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Az elöző válaszoló úgy értette, hogy ha a barátod elhagy, járna veled, sőt nyugodtan lefinghatod is, ha ahhoz volna kedved :D
2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ez milyen már, én lány vagyok és nem szoktam ilyet csinálni az étkezésemből adódóan soha de ha én lennék a pasi és a lánnyal ez történne akkor megpróbálnám elviccelni valahogy hogy ne érezze kellemetlenül magát, nem pedig megsértődnék.,,

Egy ember naponta minimum 100 galambot elereszt, még ha nem is veszi észre. Nincs olyan, hogy valaki nem pukizik.

2012. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem fogtad a tévérE? :D
2012. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Fingj le engem is légyszi :D
2012. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki azt hitted haldoklik és seggből szájba akartad lélegeztetni XĐ
2012. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, nem is kérdeztük, hogy a popóddal fingtad-e le, vagy a puniddal?
2012. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Azt a kurv@ xdddddddddddddddd szerintem röhögni kell az ilyesminek egyébként .... :))))
2012. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

én csak rácsaptam volna a seggedre és kiröhögtelek volna xD

Haverjaimmal is mindig egymás alá durrantunk xD

F18

2012. jún. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!