Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A magassarkú, miniruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A magassarkú, miniruha egy szép csajon mit idéz elő bennetek? Megnézitek az ilyen csajokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mg jóó ,hogy megnézzük.:-)
2012. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

őszintén...


azt, hogy egy igazi ku.rva ment el mellettem és, hogy mennyire szánalmas a ruházata...


ezt idézi fel bennem...

2012. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nazira ***** válasza:
100%
Én nő vagyok de azért válaszolok:) Ha nem úgy nézel ki mint aki a testével keresi a pénzt akkor oké de ha ízlésficamos az illető és annyira kihívó akkor az már gusztustalan is tud lenni.
2012. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mindegy hogy kurv@san kihívó vagy szexin
2012. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én is nő vagyok, csak a párom nevében írnám, hogy speciel az én barátom nekem tilt minden kirívó cuccot, köztük a szoknyát és magassarkút

és megnézi az olyan nőket, a hátuk mögött meg ler*bancozza őket.

2012. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkú-miniruha nekem túl könnyűvérű hatást kelt, jobban szeretem, ha kicsit sejtető a ruhája, az olyan izgalmas! Persze megnézem ezeket a csajokat, nem tagadom, de semmi extrát nem idéz elő bennem.
2012. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A miniruha alatt nem azt értettem, hogy kinn van a csajnak mindene, hanem azt, hogy a ruha nem térdig vagy alá ér, hanem kb combközépig.

Másrészt szerintem marhaság, hogy a barátod megnézi ezeket a csajokat és leri.bancozza őket. Simán csak azt mondja, amit te hallani akatsz.

2012. febr. 26. 11:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor nekem nem tiltaná ezeket a cuccokat, ha csak azt mondaná, amit hallani akarok.


és honnan venné, hogy én mit akarok hallani?

2012. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert ha nem tiltaná, akkor téged is jobban megnéznének a pasik.
2012. febr. 26. 12:53
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem a miniruhákat és a magassarkút is, persze az ízlésesség határain belül. Nem rejtegetem azt amiért keményen megdolgozok, nyugodtan gondolhatnak rólam akármit az utcán, nem érdekel, mert ettől nem leszek ribi.

26N

2012. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!