Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik kb. naponta raknak fel magukról új pózolós képeket facebook-ra?

Figyelt kérdés
Én belátom, hogy sokan nagyon szépek, de csak engem idegesít ez az állandó pózoláshiány náluk?
2012. febr. 26. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Háát, kissé furcsa. Eleve az, hogy ennyire ráér, meg szereti magát mutogatni, nem a legszimpibb. Legyen pár ízléses képe, aztán kész. Ha összejönnék egy ilyennel, tuti mondanám neki, hogy ha lehet szokjon le erről.
2012. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kell hozzá 1 életstílus...
2012. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
aha engem is irrizál, főleg amikor telóval beállnak vamai béna pózban a tükör elé -.-
2012. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem bénák.
2012. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy ismerősöm aki egy óra alatt 1 képet posztolt ki facebookra amik aszt ábrázolják hogy ül a webkamera előtt és idióta fejeket vág.
2012. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Idióta én azt mondom.Van ilyen ismerősöm,már 21 éves,és azontúl hogy idióta,még szánalmas is :D
2012. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok figyelem és szeretethiányosak.

Ezek a lányok; fiúk többnek érzik magukat a lájkoktól. Amolyan ego-növelő szer ez. Az önmegvalósítási hiányukat ezzel pótolják.

Én azt mondom, bár ez inkább tény, hogy aki egyetlen egy lájktól is többnek érzi magát, annak pszchiológiailag nincs valami rendben belül.

2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem van egy ismerőse(pl. suliban látta és felismerte így az ismerőse) aki tetszik neki és próbál versengeni a többiekkel ,hogy levegye a lábáról azt aki tetszik neki.
2012. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szét nyalnám és kefélném mindet! Az összes kis apuci szemefényét, hogy follyon az arcukon a friss ge...


Egy igazi farokimádó ribit akarok!!! Nem olyan prűd fapic$át ami most van!!!

2012. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azt hogy belevalók. Linkelj néhányat köszi :).
2012. márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!