Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők tényleg felismerik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg felismerik az olyan fiút, aki prostituáltakhoz jár, egyáltalán létezik ilyen típus?

Figyelt kérdés

A Gyakori oldalain több lány is írta már, hogy soha nem kellene neki olyan férfi, aki prostikhoz jár vagy akár járt valamikor. Neki ők messze nem az esetei.

Viszont ezt olvasván bennem felvetődött a kérdés: van ilyen fiú/férfitípus, aki úgymond "odajárós"?

Ez elég furán hangzik, elvégre nem sütnek billogot egyetlen hímnemű homlokára sem, aki náluk járt.


2012. febr. 26. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
ebben a gazdasági helyzetben jó ha kenyérre telik valakinek, nemhogy qvára szerintem. max a politikusoknak, hiszen senkit sem hagynak az út szélén :D, amúgy meg keresd te is mátét
2012. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiszagoljuk, persze. Fürgyéle'.
2012. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, felismerik.

Máté pl. pontosan ilyen.

2012. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerik fel, esetleg arra gondoltak, hogyha biztosan tudnák valakiről, hogy járt prostikhoz akkor az nem kéne nekik.

Szerintem nincs konkrétan ilyen típus, utóbbi időkben én olyan emberekről tudtam meg ilyet akikről nem is gondolnám.

2012. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
23.38, köszönöm, eddig ez volt az egyetlen értékelhető válasz.
2012. febr. 26. 23:43
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Mindig akiről a legkevésbé hinnéd :) Az exemről pl ismerkedésünk alatt derült ki, ő maga mondta el, mikor már nagyon közel kerültünk egymáshoz. Nem ítéltem el érte, és nem befolyásolta a kapcsolatunk. Egyrészt mert ez a múltja, másrészt meg ha szereti a szexet, de nincs kivel, miért ne járhatna prostikhoz? Erre vannak. Persze mindig védekezett, neki ez fontos, így nem volt mitől félnem. 22/L
2012. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
00.06, köszönöm!
2012. febr. 27. 00:15
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy most már bevallhatom így névtelenül, hogy félreértetted a kérdést. Azért tettem fel, mert én is elmentem már egy párszor, mivel 5 éve nincs barátnőm és a szex azért már hiányzott egy pár év után.
2012. febr. 27. 00:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor nem kell aggódj, ez nem felismerhető dolog, senki nem fogja tudni rólad, csak ha te magad meséled el.
2012. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
az egy dolog, hogy itt mit írnak és más dolog, hogy a való életben mit tesznek a nők! amúgy pedig egy az, hogy nem kerül szóba a téma. kettő, hogy tagadsz! ennyi...
2012. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!