Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra is tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra is tabu az, hogy a párotokat lábbal elégítsétek ki?

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk együtt és a minap megemlítettem a páromnak és ő csak annyit mondott "Fúj!" ezzel le is zártuk a dolgot.
2012. febr. 27. 07:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

Análisan gondoltad?

Fúj!

2012. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem tabu. Miért lenne. Házas nőként tudom, hogy minden igényt ki kell elégíteni, mert különbön máshol fogja keresni és meg is kapja.

Ha nem csinálja a barátnőd, keresd máshol. Nem szabad földhözragadtnak lenni.

2012. febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sokat megfordult a fejemben, hogy máshol keressem ezt a fajta élvezetet, de hűséges típus vagyok.
2012. febr. 27. 07:58
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja és nem análisan!
2012. febr. 27. 07:59
 5/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
58%
Nem tabu, csak igény nincs rá.
2012. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

ma 07:56


Hmm szép érett kapcslatod van. Akkor te még a k*rváknál is szánalmasabb vagy, mert azok legalább pénzt kérnek, hogy minden igényt kielégítsenek (sőt, mindent ők sem engednek).

2012. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem tabu.
2012. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs a nemi életben olyan tabu, ami mindkét félnek öröm, vagy az egyik fél megteszi szívesen a másik kedvéért. Ez lábbal való kielégítés egy kicsit érthetetlen, de attól még nem tabu. Ha valakinek tetszik, hát egészségére!
2012. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
ahhwww*.* bezzeg az én barátnőm emg hülyének néz,amikor a lábai közé rakoma f*szomat....:((( egyzserűen imádom...:)
2012. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Látod,itt sem értik,pontosan mit és hogyan akarsz,akkor a párodtó ezt miért várod el?! Azt sem írod,milyen nemű vagy,mert totál nem mindegy. Férfiak azt szertik,ha a nő a két talpa közé veszis és "kiveri" vele neli. A nők ,viszont azt,hogy a férfia a lábfejét dugja be neki-na ez már aberrált szerintem is. Bár ízlések és pofonok és ahány ház,annyi szokás.....
2012. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!