Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha nőként ilyen vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nőként ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
És nem szeretem, ha irányítani próbálnak, vagy ha hagyom magam irányítani, akkor azt olyan férfinak hagyom, akire felnézhetek, akiben megbízom, akire büszke vagyok, aki mellett biztonságban érezhetem, és el tudom engedni magam. Gondolom, hogy mellém olyan férfi kellene, aki rajtam is túltesz ezekben a dolgokban. A bizonytalanságot nem szeretem, és olyannak sem tudnék megmaradni, aki pl befolyásolható, nincs saját véleménye stb.
2012. febr. 27. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
így kellene működjön minden nő. nem egy eldobható lábtörlőként, ahogy sajnos akaratukon kívül kerülnek.
2012. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt neked jó is, egyetértek az első kommentelővel.
2012. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!