Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasas nőként tekint rám?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a cicababa típus, nem szoktam szédíteni, erotikus poénokkal nevettetni őket, még állandóan azon kapom magam, hogy a férfiak csakis nőként tekintenek rám. De még csak véletlenül se ismerősként, barátként, évfolyamtársként, munkatársként. Ha valakivel megismerkedek, akkor lehetetlenség, hogy csak barátok maradjunk, közös hobbiról beszélgető barátok, leckét másoló évfolyamtársak... Mindig "bepróbálkoznak" nálam, ha udvariasan elhárítom a próbálkozásokat, akkor pedig rögtön vége szakad a baráti beszélgetéseknek, kávézásnak vagy közös tanulásnak... nem keresnek többet, nem hívnak, nem válaszolnak... "becsapva" érzem magam.
2012. jan. 18. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Ezekszerint kifejezetten jól hatsz a férfiakra. Ez lehet jó, de lehet rossz is.

Sokat nem tudsz vele kezdeni, hiszen a jellemeden nem nagyon tudsz változtatni.

2012. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Örülj neki!!! Mi lenne ha pont az ellenkezője lenne?

És szenvedni kéne azért hogy valakinek tetszedjél.

2012. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Azért lehetséges, mert nő vagy, ők pedig férfiak /és valszeg nem homik:)
2012. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
A pasik ilyenek. Minden átlagnál kicsit jobb nőnél bepróbálkoznak, aztán ha 10-ből csak 3 jön össze, már azzal is jól jártak.
2012. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Én fiu vagyok és vannak nő barátaim is.De egyikre sem tudok nőként nézni,mert ilyen téren nem az eseteim.Viszont,ha bejönnének nekem mint nők,akkor már nem alakult volna ki barátság,mert biztos bepróbálkoztam volna náluk és ezzel mindent elrontottam volna.

Miért van ez?Mert férfiből vagyok és ha van rá lehetöség és egy csinos nő,akkor ezt ki is használom.Valószinüleg te egy nagyon csinos hölgy vagy,magas sexuális kisugárzással.

2012. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

ez a problémám nekem is. mindig reménykedek hogy na, csak haverkodik az illető, jókat beszélgetünk, sétálunk lassan olyan lesz nekem, mint egy bátty...aztán jön az arcul csapás vörös rózsával/járnál velem/őőő izé, én többet érzek - szöveggel.

borzalmas. olyan is megcsinálta velem, akinél már úgy kezdtem az ismerkedést hogy havert akarok, elegem van hogy mindenki bepróbálkozik. a 3.találkozásnál szépen elfelejtette -.-

én sem öltözködök kihívóan, nem teszem-veszem magam sőt, kétlábon járó szerencsétlenség vagyok, mindent leverek, hasra esek a saját lábamban :D tehát, még finom, nőies mozgásom sincs :D. amikor rövid hajam volt, valamennyivel kevesebb próbálkozott (azóta sajnos ők is). de ezért nem akarom újra levágatni.

2012. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


Az a baj ezzel, hogy sok férfi ismerősömbe energiát, időt fektettem, hogy barátság legyen köztünk, mert ugye az ember társas lény... szükségünk van barátokra, akikre számíthatunk, évfolyamtársakra, akikről leckét másolhatunk, emberekre akikben megbízhatunk, akiktől tanulhatunk, akiknek tanácsokat adunk és akiktől tanácsokat várunk. Ilyenek az évfolyamtársak, felettesek, és ilyenek a jó barátok, akikkel jól esik együtt kávézni, pletykálni, kikapcsolódni, stb. De ennél nem több. A legtöbb férfi ismerősömtől nem vágyom semmi többre, a főnökömtől pedig pláne nem, mert tőle tanulnom kéne, felnéznem rá (mert egyébként jó szakember, aki ezt megérdemli), ehelyett furcsa pillantásokat és célzó erotikus vicceket kapok.

2012. jan. 18. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Barátkozz meleg pasikkal. :)
2012. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést, ha negatív leszek, de ha a srácok bírnak egy csajt, tehát kedvelik a személyiségét, akkor szeretnek vele haverkodni, ha más nem, akkor legalább a suliban. Keresik a társaságát, mert jó vele beszélgetni, hülyülni, mint haver.

Gondolom középsulis vagy... ott meg ált. úgy mennek az ilyen dolgok, hogy ha egy csaj elutasítja a közeledő pasit, attól még beszélgetni, hülyülni szoktak a szünetekben, vagy órákon ahol lehet.

Nem lehet, hogy téged inkább csak meghúzni akarnak, és nem a személyiségedért vannak oda?

Ha felnőtt nő lennél, akkor jobban megérteném amit mondasz.

2012. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
#7: jól nézel ki, lehet, hogy okos is vagy, jó a stílusod, ez pedig tetszik a pasiknak. Mi itt a gond? Épp ezért neked inkább nőkkel kell barátkoznod (mint a legtöbb csaj), és nem az ellenkező neműekkel.
2012. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!