Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a fiúk csak a barátaim akarjanak lenni, és nőként ne érdekeljem őket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 17:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Megmondod hány éves vagy? :)
2012. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

DE te NŐ vagy!!!!!! Úristen!


Ha vannak a fiúknak barátnőik, és szeretik őket akkor nem fognak úgy gondolni rád!!!!4


De ahogy ti nők, úgy mi is mindenkire gondolunk úgy néha, ez az élet emberek vagyunk, ez olyan h elmegy melletted egy lány és ha van barátnőd vakulj meg és ne is lásd!


Vagy ha nincs barátnőjük a srácoknak, akkor legyél ronda!!

2012. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 vnas00000 ***** válasza:

ma 17:59

teljesen igazad van..

2012. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
19 bocs ezen nem tudok változtatni, szeretek fiúkkal barátkozni, de mindig bepróbálkoznak, kb egy barátom van aki nem, de őt 7 éves korom óta ismerem.
2012. febr. 17. 18:04
 5/13 anonim válasza:
én is 19 vagyok én leszek a BARÁTOD 5 ezerért szopsz?
2012. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

jó akkor 19 vagy....


Figyelj ha a fiú haverjaidnak nincs barátnője, és tetszel nekik mint nő és neked sincs senkid, akkor ez természetes... ne várj mást!

Férfiak - nők....nők - férfiak...


Annyit tehetsz, hogy egyértelműen tudtukra adod , hogy örökké csak haverság!


DE! Nem gondolkodtál még azon, hogy lehet , hogy te adsz kétértelmű jeleket??

Mert ha minden pasi így tekint rád akkor elképzelhető...

vagy esetleg meztelenül vagy...

2012. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pl ha fingassz böfögsz , fiúsan viselkedsz akkor valószinüleg nem fognak többet akarni töled mint barátság;)
2012. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem létezik fiú-lány barátság...
2012. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
takarodj a friendzone skilleddel. minek kellenek neked fiú haverok? akármelyikkel próbálsz majd haverkodni, ugyis beégeted őket. mert azthiszik mást akarsz
2012. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt mert belsőleg fiús vagyok, imádom az extrém sportokat, focizok, még gördeszkám is van, meg néha úgy is gondolkodom, mint egy fiú ezért velük könnyen szót értek. Volt olyan, hogy mackóban találkoztam egy haverommal, de úgy is azt mondta, hogy szép vagyok. Büfögni meg nem tudok.
2012. febr. 17. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!