Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy ennyire beképzeld vagyok, még sincs önbizalmam? Mással is van így?

Figyelt kérdés

Tudom magamról hogy nagyon jól nézek ki, visszajelzésekből az utcán pl , vagy mondják is sokan ,na meg tükörbe is szoktam nézni és tetszik nagyon a látvány.

Viszont nem mernék odamenni egy helyes pasihoz sem hiába látom rajta hogy néz meg tetszem neki stb.Akkor is mivan ha elutasít?!..

De egyébként tényleg szinte mindenkinek bejövök, mégis ha valaki nekem tetszik folyton nézem hogy néz e, és ha látom hogy igen , akkor sem hiszem el hogy tetszem neki.

Mással is van ilyen ?


(ui: Ja, remélem már túl jutottatok a "hú mekkora ribanc" "egoista pitsa" és stb-n:D)



2012. febr. 27. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Annyi még hozzátennék , hogy élőben nagyon visszafogott vagyok és szerény. Egyáltalán nincs nagy pofám.

(ja és ne küldjetek több üzenetet , nem küldök képet)

2012. febr. 27. 15:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beképzelt attól még,hogy tetszel magadnak és másoknak is.Nem is a te dolgod,hogy odamenj a fiúkhoz.

Az egyetlen tény az,hogy nincs önbizalmad és minden bajod innen ered.

2012. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele. Tudom magamról, hogy nagyon szép vagyok, mégsem merek soha kezdeményezni. Ha egy pasi randira hív, vagy érdeklődik irántam, mindjárt arra gondolok, hogy tuti csak át akar vágni. Hiába tudom, hogy baromi jól nézek ki, betegesen gyanakvó és önbizalomhiányos vagyok.16l
2012. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

küldesz magadrol 1 képet?

nem élek vissza vele és nem is használom fel sehol csak itthoni kutatás....hmmm...

2012. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

miért csinálja mindig ezt????? az előbbi a 80-asnak ment.

a 16l-nek



na mind 1 add mindig önmagad és soha ne tegyél olyat ami rossz vagy kellemetlen neked. hmmm...

2012. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem küldök magamról képet. Nagyon üldözési mániás vagyok.
2012. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon jól néznél ki, odamennének a fiúk maguktól, az ilyen lányok kapósak, valami ellentmondás szagot érzek a dologban..
2012. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy nem jönnek oda ?:)
2012. febr. 27. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
hát, ha odamennek, akkor neked nem kell :D nem is értem a kérdést így, ha egy jó pasi odamegy hozzád, akkor tetszel neki, hidd el
2012. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!