Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Ha nők, vagy más emberek közelében vagyok (pl kicsúrt menő csávók között) egyszerűen senkinek érzem magam. Olyn érzés fog el, mintha észre sem vennének, csak egy kis porszemnek érzem magam. Hogyan tudnám növelné az önbizalmam? Főleg barátnőszerzés miatt.
2012. jan. 10. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
kigyúrt
2012. jan. 10. 15:33
 2/9 anonim ***** válasza:
menj neki a legnagyobb kigyurt állatnak!
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te az izmos testet látod önbizalomnövelőnek, akkor kezdj te is gyúrni, ennyi.
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A "csirke is szeretne olyan magasra szállni, mint a kacsa, de nincs hozzá szárnya. Ne vágyj a magasba, mikor a földön is ember lehetsz."
2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

mi is ugyan olyan büdöset szarunk mint te

kigyúrt csávó

2012. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Játszd el, hogy van önbizalmad. :]
2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is 87 kiló vagyok a 189 cm-hez, (ami a környezetemben elég nyeszlettnek számít. mégis van barátnőm, mert tudok értelmesen hozzájuk szólni és lévén, hogy alapból udvarolni kezdek nekik, nem barátnak tekintenek.
2012. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért, mitől különben a kigyúrt csávók,mint te? Tudod, mi tartja össze az ilyen csávók 80%-ának az izmait? A kreatin és társai... azaz, ha kb. 1 hétig nem kokszolnának, úgy eresztenének le, mint egy lufi. Én is jártam kondizni, tudom, engem is akartak rábeszélni az ilyen cuccokra, de nem kértem belőle. Nincs akkora karom,mint nekik, de az izom, ami rajtam van, legalább igazi (Y)

Ami meg a menőséget illeti, az k*baszott relatív. Mindenki másban jó, más miatt ,,menő" ... biztos neked is van olyan tulajdonságod, amiben kiemelkedsz a többiek közül! Erre építs, és ne húzd össze magad... ne feledd, ha így viselkedsz, az meglátszik rajtad, és a csajok messzi ívben fognak kerülni.

2012. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utsó ez hülyeség 3,5 éve gyúrok semmilyen anyagot nem szedtem soha és 46-os karom van. ja és 18 vagyok
2012. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!