Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek ezután?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek ezután? Mindenki ribancnak tart.

Figyelt kérdés
Egy hete együtt vagyok egy fiúval. És leszoptam. Ez még nem lett volna baj, csak egy helyre szoktunk járni szórakozni. Ott én elég népszerűnek számítok, plusz néhány volt barátom is szokott oda járni. Eléggé kicsi hely, mindenki ismer mindenkit. ÉS sajnos mindenki kipletykál mindenkit. A fiú pedig elmondta, hogy leszoptam. Most mindenki erről beszél, megbámulnak, megjegyzéseket tesznek. Nagyjából úgy tartanak számon, mint a csajt aki XY legújabb szextárgya. A sráccal már megbeszéltem, megbánta, hogy így világgá kürtölte, de ez rajtam nem nagyon segít. Hogy viselkedjek a többi emberrel ebben a helyzetben? 17l
2012. febr. 27. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"A fiú pedig elmondta, hogy leszoptam. Nagyjából úgy tartanak számon, mint a csajt aki XY legújabb szextárgya"

Gyakorlatilag az is vagy és ezt XY-nak köszönheted, illetve annak, ahogy téged kezelt!

2012. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan írsz róla (leszoptam) az is eléggé árulkodik az érzelmeidről és a "kis törékeny lelkivilágodról"!
2012. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért mit kellett volna
2012. febr. 27. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát tulajdonképpen sokmindent nem tudsz csinálni. Én se vagyok jó véleménnyel olyan lányokról akik ezt egy hét után megcsinálják. Hamarabb kellett volna gondolkozni. Most vagy felveszed a fapofát és jársz oda továbbra is, aztán majd elül a dolog vagy nem mész oda többet.
2012. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
írnom? Számba vettem a nemi szervét? Egyébként nem a lelki világomról van szó, csak arról, hogy nem mehetek le úgy szórakozni, hogy ne vigyorognának a pofámba, vagy zaklatnának hülye kérdésekkel.
2012. febr. 27. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem tudom, milyen mucsaröcsögén laksz, mert én kisvárosban lakom, 10 éve voltam ennyi idős, de párkapcsolatban, 17 évesen nem volt ez téma már akkor sem. Egyébként el fog ez ülni, nem lesz hosszú téma, majd megunják.
2012. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azért b*sztatnak ennyien, mert divatosabb az "oráloztam", meg egyéb csodás kifejezések, mert nevén nevezni a dolgokat nem illik tudod :D (máskor a "puncim" helyett mondd, hogy "ott lent", egyből elfogadottabb lesz :D). Speciel engem is zavar, ha egy csaj közönséges, de a te fogalmazásod nem gáz szerintem.
2012. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem viselkedsz inkább ribancként? Mindenki elfogadná...
2012. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már épp elég ciki, hogy erről dumál mindenki, ennél ribancosabbnak szerintem azért nem kéne lennem.
2012. febr. 27. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kellett volna írnod, hogy kielégítetted orálisan... Bár nem tudom mit csodálkozol, hogy ribancnak tartanak
2012. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!