Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek majd vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek majd vele?

Figyelt kérdés
Most pénteken lesz egy rendezvény ahova a volt pasim meg én is megvagyunk hívva.1 hónapja hagytam ott úgy hogy nem szépen váltunk el vagyis ő megcsalt,én meg elküldtem a fenébe,igaz már nem érzek annyira nagy haragot iránta de dühös vagyok.Hogyan viselkedjek vele?Mi lesz ha más lánnyal lesz ott?Ha oda jön hozzám kedves legyek?Vagy küldjem el?Valaki hasonló helyzetben?
2012. febr. 7. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyen benned tartás, de nem kell különösebben kedvesnek se lenni...olyan semmilyen ne legyél. Ha köszön köszönj te is, de tegyél úgy, mintha egy távoli ismerős lenne. Ne kérdezz tőle semmit és legyél szűkszavú, ha beszélgetne. Aztán mondj hasonlót: "...ha megbocsájtasz...aztán otthagyod:)
2012. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs tapasztalatom ilyennel, de ha más lánnyal látod, ne rendezz jelenetet, ne szólj be, mert akkor te leszel a hisztis p, aki nem tudja magát kordában tartani. ha odajön hozzád, viselkedj vele úgy, hogy lássa, nagyon megbántott, de azért ne sértegesd. mutasd meg, hogy éretten kezeled a helyzetet.

persze ez csak az én véleményem.

2012. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd a társaságát, nézz keresztül rajta. Ha odamegy köszönni, akkor fogadd a köszönést, légy "kedves", de aztán kérj szépen elnézést, és hagyd ott. ("megbocsájtasz, de most Tibivel/Katival/Józsival/Gizivel szeretnék beszélgetni")Aztán már tovább is állsz.
2012. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!