Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen fiúk, akiket csak az hajt, hogy lefektessék a csajt?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy nekem a barátom ilyen volt. Szerettem, de éreztem hogy mire megy ki a játék.(szex nem volt, csak petting) Már szakítottunk, látta, hogy rám túl sokat kellene várni. De neki hetente más csajai vannak, szíveket írkál az üzenőfalaikra, annyira gáznak tartom. De sikerül neki és beveszik a csajok, én is bevettem. Írkálja hogy mennyire szeret, de egyszerre több lánynak is. Fiatal 20 éves, de az ilyen korú fiúk többsége tényleg csak erre megy? És ha az egyik csaj nem jött be, nem hajt érte ott van még 10 mellette. Úgy érzem, hogy nagyon nagyon megérdemelne valamilyen leckét, hiszen engem is, és még sok más lányt is becsapott már. És totálisan a kinézetre megy rá, gondolom az ilyen fiúkat nem érdeklik a belső tulajdonságok, vagy nem értem.... Köszönöm a válaszokat előre is 18/L
2012. febr. 27. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, te a belső értékei miatt pettingeltél vele. :)
2012. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Tehát arról van szó, hogy nekem a barátom ilyen volt" megválaszoltad a kérdésed
2012. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg igaz a mondás: amíg lósz@r van, veréb is van.
2012. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én szerettem ez a baj.... akkor vannak :( kicsit naiv voltam, legközelebb már vigyázok
2012. febr. 27. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú erre megy sajnos. Én például nem. Nekem a belső azonos értékű a külsővel, csak együtt működik a kettő nálam. :)
2012. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha tényleg így van az jó :) Ez lenne a normális szerintem
2012. febr. 27. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem kor-, hanem egyénfüggő..
2012. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5ös vagyok.


Szerintem is. Több ilyen lány, valamint fiú kellene. :)

2012. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most mit akarsz? Megbüntetni? Mert kicsit ez jött le abból, amit írtál. Sok ilyen pasi van, persze, ez elég szar, de, már bocs, egyszerűen nem értem azokat a csajokat, akik emiatt siránkoznak. Nem kell neki bedőlni és kész. Sajnálom, de, ha ilyen könnyen bedőlnek neki, magukra vessenek.
2012. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Barney volt:D Valójában 28 éves csak kamuzta hogy 20:)
2012. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!