Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmi bánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmi bánat esetén mennyi ideig normális a sírás?

Figyelt kérdés
Valamint egyetértesz azzal, hogy segít?
2012. febr. 28. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő. Vannak sírósabb és kevésbé sírósabb emberek. Van, aki néhány hét alatt túl teszi magát a történteken, van aki évekig rágódik.

Egy viszont biztos, a sírás jót tesz. Nézz meg egy romantikus filmet egy pohár borral, egy csomag zsepivel és bőgd ki magad. Tuti recept!

2012. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

NEM! A sírás semmin nem segít, még senki nem érezte magát attól jobban, hogy a két szemét ki sírta :S

Én szerintem hagyd a sírást, és éljél boldogan!

2012. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A folyamatos, önsajnáltatás általi sírás nem segít, semmit. Ha egyszer-egyszer épp annyira soknak érzed a stresszt és a fájdalmat, hogy az sírással jön ki, az segít. Hogy meddig normális, az inkább személyiségtől függ, meg attól, hogy egyáltalán tovább akarsz-e lépni, vagy jó ez így neked, papírzsepi halomban, befordulva.
2012. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lila nyuszi ***** válasza:

Persze, segít kiadni a gőzt. Kisírom magam aztán megnyugszom, belefáradok a sírásba és átfordul a dolog abba, hogy ennél már csak jobb lehet. Pár hónapig normális.


20/N

2012. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább igyál sírás helyett!
2012. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A sírás igenis jót tesz, mert könnyít a lelkeden. Pont hogy az a káros, ha valaki elfojtja és saját maga előtt is tetteti, hogy de jól érzi magát. Épp azért vagyunk emberek, hogy az öröm, boldogság mellett megéljük a bánatot, keserűséget is. Meddig normális a sírás szerelmi bánat esetén? Akárhányszor azt érzed, hogy jó lenne kisírni magad, tedd. Annál gyorsabban fogod feldolgozni érzelmileg. A legrosszabb, amit ilyenkor tehet az ember, hogy elbagatellizálja a dolgot.
2012. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 4 napja történt a dolog, azóta csak folyamatosan sírok. Nem mondom, hogy jó, de jobb, mintha nem tenném. Teljesen összetörtem.
2012. febr. 28. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy még csak 4 napja sírsz... Kb 1 hónapig sírtam egyfolytában, és még a mai napig szoktam néha. Pedig mi már 7 hónapja nem vagyunk együtt.
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remek. Akkor biztosan nem fog ripsz-ropsz javulni a helyzet, mert egyébként nagyon érzelmes, depresszióra hajlamos vagyok. :(
2012. febr. 28. 21:14
 10/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Jobban vagy már? :)
2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!