Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, fél éve őrületesen szerelmes egy 30 éves srácba. Neki viszont, több, mint 7 éve barátnője van. Együtt laknak, de sem eljegyzés, sem esküvő, gyerek nincs tervben. Tudom, teljesen reménytelen. Nem ismerem a lányt, csak látásból, de tök olyan érzésem van, hogy ők már maximálisan egyek, összetartoznak, kiegészítik egymást, sosem fognak külön válni. Semmi esélyem, soha. A srác egyébként nagyon aranyos. Én pedig őrülten szerelmes! Fél éve minden éjjel sírok, ha egyedül vagyok, akkor nappal is. Az a tipikus üvöltős, fulladozós, rázkódó sírórohamok, görcsök. Néha már-már elfogynak a könnyeim, de az inger folyamatosan meg van. Borzasztóan viselem, nem tudom, meddig bírom még, napról napra egy kicsit meghalok. Egyre nagyobb ez a szó szerint fizikai fájdalom, ami belül szinte széttép. Elviselhetetlen, legszívesebben kiszakítanám a szívem-lelkem. Volt, hogy egy hétig nem ettem, viszont cserébe nyomtam magamba az alkoholt. Volt olyan is, hogy bántani akartam magam, rengetegszer. Nem jutottam messzire, mindig megálltam ott, hogy borotvával szándékosan felvágtam a bőröm. Nem az ereimnél, csak simán a karom felső részén, vagy a lábamon, combomon. Ezeknek meg is maradt a nyoma, halvány fehér csíkokban. Jól esett, mert bűnösnek éreztem magam. Félreértés ne essék, nem akarom megölni magam, csak jól esett, hogy fáj valami más, ami nem a szívem. Imádom őt. Imádom, ugyanakkor utálom is, amiért nem szeret, és amiért ilyen nagy mértékű fájdalmat okoz. Vicces, pedig nem is tudja, hogy egy ártatlan mosoly vagy egy kedves szó milyen mélyen hasít a szívembe. Előtte, mások előtt tartom magam, mosolygok, jókedvű vagyok, de ahogy egyedül leszek, zokogni kezdek. Egyre csak gyülemlik bennem a mérhetetlen fájdalom, nem tudom, hogy meddig lehet ezt fokozni, és mi lesz, ha betelik a pohár. Mérhetetlen nagy ürességet érzek, ha nincs a közelemben, unalmat, szürkeséget, hasztalanságot, feleslegesnek érzem magam, az életet. Mit tehetnék? A majd az idő megoldja válaszokkal nem tudok mit kezdeni, több, mint 6 hónapja megy ez... nem hogy javulna, egyre rosszabbodik csak. Kérlek, írjatok valamit, szükségem van rá. Tisztelettel kérek minden kedves ezt olvasót, hogy legyetek szívesek nem bántani, leszánalmasozni, van így is elég bajom, fájdalmam. Akkor inkább válasz nélkül hagyd el a kérést. Tényleg, ezt most egy elesett, elfáradt, kétségbeesett lány kéri, aki irdatlan mennyiségű, egyre növekvő fájdalmat hordoz magában. Nagyon köszönöm előre is minden egyes választ!
2012. febr. 26. 15:53
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:

Szakítsd meg a kapcsolatot!!!

Szerintem keress fel egy pszichológust!

Ennek nem lesz jó vége, ha ezt így folytatjátok!

2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a filmet: www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc
2012. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi kép se hagyd hogy felemészen ez az egész mindig tűz ki magad elé egy célt amit megszeretnél valósítani. Túl fiatal vagy hogy egy 30 éves férfi után bánkodj ne feled ez nem a világvége találsz magadnak valaki mást akibe majd írdatlan szerelmes leszel és majd mosolyogsz majd az egészen de így hogy itatod az egereket nem fog menni szedd össze megad és élvezd az életet hisz túl rövid.Azért hogy boldog légy tenni is kell ez a hajó element de majd jön egy jobb egy szebb.
2012. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el pszichológushoz.
2012. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ivan Iljics ***** válasza:

Ne haragudj de ez nem helyes. Nem kellene találkoznod a sráccal. Csak szenvedsz. Ha nem találkozol vele akkor is szenvedsz de ez olyan mint a drog. Amikor beveszi az "adagját" a függő akkor úgy érzi hogy a világ kerekebb és szebb de ahogy elmúlik a hatás sokkal rosszabb lesz...

Úgyanígy van a találkozásokkal. Mikor találkoztok akkor jobb de utána meg sokkal rosszabb.


Ha megteheted szerintem szakísd meg a kapcsolatot a sráccal és keress valaki mást. Támaszkodj a barátaidra, a családodra. Eleinte nagyon rossz de később egyre kevésbé fog fájni míg szinte teljesen el nem múlik.


Ha nagyon magányos vagy és nincs senki akivel beszélgess akkor levelezetünk (ha gondolod).

2012. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezo.

Velem is volt ilyen kb 1 éve és 2 évig szenvedtem(én is olyan dolgokat csináltam mint te. viszont nekem az ongyilkosság is megfordult a fejemben). Úgy ért véget hogy hetekig nem tudtam elérni a szeretett személyt,és (és nagyon kétségbe estem de...) pont abban az idoszakban jott valaki más aki engem szeretett és naponta beszéltunk, eléggé megkedveltem (eloszor csak barátilag) és amikor vele voltam néha 1-2 órára megfeletkeztem arról aki miatt szenvedtem. Aztán egyre kevesebbet gondoltam rá és a végén a másik fiúra koncentráltam mindig. És miután megkeresett az akit annyira szerettem már csak egy enyhe de még eléggé érezheto szikrát éreztem. És mostanra már teljesen elmúlt és csak barátok vagyunk. Szóval szerintem szukséged van valakire aki elvonja a figyelmedet teljesen. Nem kell hogy szeresd csak jól érezd magad vele.

2012. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmmm, meg ne sértődj kedves kérdező, de szerintem te nem vagy szerelmes. Ez a leírás alapján egyfajta félrecsúszott rajongás, ami inkább rólad szól, mint a pasiról. Mert az odáig rendben van, hogy sírsz, zokogsz (bár fél évig folyamatosan...hát?), meg fáj a szíved, de hogy vagdosod magad, az baromira nincs rendben.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, egy pszichológus sokat segíthetne neked. Valami oka van annak, hogy bántani akarod magad, egy olyan ember, akinek rendben van az önbecsülése, ilyet nem csinál. Valamit kivetítesz arra a pasira, aki hála az égnek, hogy nem tud ezekről.

2012. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, nincs semmi lelki bajom, amit rá akarok kivetíteni. Alapvetően egy életvidám, szociális, amolyan központban lévő lány vagyok, akinek mindig jár a szája. Boldog vagyok, remek barátaim, családom van, egészség is. Nem vagyok hajlamos a depresszióra, más sem a családból. Mint mondtam, nem akartam soha megölni magam, mert SZERETEM magam, külsőre, belsőre is, nincs önértékelési problémám. A rajongós részt meg nemigen értem...miért kéne rajonganom egy tök átlagos srácért? Egyszerűen "csak" szerelmes vagyok.
2012. febr. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!