Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, nem szeret!?!? Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret!?!? Normális választ lécci!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel bölcsi óta jóban vagyok oviban már csókolóztunk meg ölelgettük egymást kb ált 4. ig utána jött a menőzős korszaka és inkább haverkodott mint velem volt 7. ben és 8. elején jártam az egyik haverjával mert ő is az egyik bnőmmel aztán teltek múltak az évek és eljött a fősulis idő ő és egy haverja meg két bnőmmel bpn bérelünk egy albérletet néha kb novembertől egyre több időt töltünk egy mással és kezdem úgy érezni hogy szeretem de nem úgy mint egy barátot hanem mint egy pasit am tökre okos és nekem az ideálom sok csaja volt és elég keményen kihasználta meg megcsalta őket de mindig nekem mondta hogy most ép mi bántja őt a nős ügyeiről is tudtam

múlt kor sétáltunk a Duna partján és kettesben tökjó volt tökre úgy közeledett mintha ő is többet akarna barátságnál !? szerintetek volt másal is ilyen??


Kor és nemet lécci!



21N


2012. febr. 27. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Te komolyan 21 éves vagy?
2012. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen
2012. febr. 28. 17:13
 3/3 anonim válasza:
sztem te olyan sötét vagy, mint a Duna legmélyebb pontja éjszaka...Tuti szeret, szerintem kérd meg a kezét...nem gáz...Fősuli mi? haha
2012. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!