Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges, hogy tenyleg tetszettem neki, es nemcsak a pia beszelt belole, es nemcsak a buli kedveert viselkedett igy?

Figyelt kérdés

Egy penteki napon az egyik pasi a baratjan keresztul azt kerdezte tolem, hogy nem megyek egy uditore az itteni barba, amire nemet mondtam(csak annyit hallottam, hogy a haverja mondta neki, hogy en mondtam, hogy nem fog jonni). Majd vasarnap egy bulin nehany sor utan odajott hozzam, feltunoen udvarolgatott, bokolgatott, viccelodott, kaverkodott, megfogta a karjaimat, a derekamat.

Majd ra 2 honapra megint osszefutottam vele, akkor is megjegyezte, hogy emlekszik meg arra a bulira, amin megprobalt engem fuzni, illetve volt egy olyan megjegyzese, hogy a pasik buknak ram, (legalabbis o).


2012. febr. 28. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a pia beszélt belőle.Ha igazán tetszenél neki,már lett volna ideje randira hívni.
2012. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég valószínű, h bejössz neki. de azt én se értem, h miért nem hívott el valahova, amikor bevallotta, h tetszel neki. most akkor vagy

a, nem érdekled annyira, h erőfeszítést is tegyen

b, fél, h visszautasítod, ha egyenesen elhív valahova

c, csak meg akar fektetni

2012. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti eléggé visszautasító voltam; mindig eltoltam magamtól, amikor bókolt, én csak csóvátam a fejem, mint, aki nem hiszi el, amit mond. Meg egy idő után, mikor már nagyon bújt, felálltam és otrhagytam.
2012. febr. 28. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

aha, én is hasonló stílusú vagyok.


akkor ezzel vallszeg alaposan elbizonytalanítottad. most valamivel bátorítanod kéne (ha tetszik neked) és akkor venné a lapot és csak elhívna valahova. nem gondolod?

2012. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!