Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsok kellenének, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok kellenének, hogyan kavarjak lányokkal buliban?

Figyelt kérdés
hogy menjek oda táncolni, honnan tudom hogy 'engedi-e' megcsókoljam ... stb. hogy folytatódik-e a dolog a buli után az nem lényeg. 16F
2012. febr. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
partiribancokkal sima ügy, meglobogtatsz egy tízezrest aztán a többi megy magától
2012. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Én nem tudom, hogy mennek ezek a dolgok. Még soha sem voltam bulizni, de nem is szeretnék menni.

Szerintem visszataszító, hogy manapság ez megy...

2012. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor minek írsz ide? XD

Hát haver odaállsz a lány mellé elkezdesz vele táncolni. Ekkor már lazán megérintheted, és a többi jön magától.

Azt látni fogod rajta, hogy akarja e

2012. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Akkor üljel otthon hajfejü!Csak menj oda tancolni,keverj ala,aztan mar latod mennyire razodtok össze,probald tapizni,segget megmarkolno,ha nem ellenkezik sima ügy...csak lazan haver
2012. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Buli nélkül is lehet teljes életet élni.
2012. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja lehet,csak nem tudom mire fogsz vissza emlekezni a fiatalsagodbol,esetleg arra,hogy "jajj de jo volt minden nap otthon ültem es vertem a dakom" Nagy elet...
2012. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ülök otthon, másban találom meg az örömöket.
2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig enis itthon ultem de rajottem h ebbe nem sok jo van. tegnap voltam masodszorra buliban es jo volt csak hianyzott az h kavarjak valakivel. a valaszokat koszonom es varom meg a tobbit :)
2012. febr. 19. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos annak is megvan a jó oldala, nem tagadom.

Én 19 évesen ezt mondom, amit... a múltban találom meg az örömöt, és a természetben.

2012. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!