Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iwiwen 2,3-nál jár a pontátlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iwiwen 2,3-nál jár a pontátlagom, melyet az ismerőseim a külsőmre adtak. Adjak az ilyen véleményre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, össze vissza szinpátia alapján pontoznak. Jó csajoknak van sokszor 3 pontos átlaga, bányarémeknek meg 6 pontos
2009. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nézz bele a tükörbe, és amit ott látsz, ahogy érzed magad, csakis arra adj. (gondolom nem vagy kancsal, púpos, és 200 kilós)
2009. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne érdekeljen. Van aki még életében nem látott téged, vagy csak nagyon régen, és szórakozásból rányom egy 1-est.. Oszt. társam is ilyen, klikkelget össze-vissza, holott nem is beszélt még az emberrel. És egyébként is, ne akarj megfelelni mindenkinek. Nemek is alacsony a pontátlagom, de nem érdekel. Az a fontos, hogy aki nekem tetszik, annak én is tetszek.
2009. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet a pontátlagot megnézni?
2009. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak az utóbbi hetekben egyébként is elég nagy problémáim vannak az önértékelésemmel kapcsolatban és akkor még ez is...
2009. jún. 7. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is le lettem pontozva a halálba, pedig nem tartom magam bányarémnek, inkább átlagnak és azt szokták mondani csinos, jó megjelenésű (idősebbek, felnőttek szerint "szép kislány") vagyok.

Nem tudom, miért van ez, de télleg szimpátiára megy, én pl. a kifejezetten nagyon csúnya, de kedves lányoknak 5-öst adtam, a csini, de sz.tem hülye piccseknek 2-est, 3-ast :P


Amúgy személyiségre engem is sokan nem bírnak, mert túl önálló vagyok és soha nem nyalok senkinek, ez kevés embernek jön be, na bumm...

2009. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, nekem is ekörül jár, pedig egy elég dekoratív nő vagyok, úgyhogy sz@rd le magasról te is vagy töröld az alkalmazást.
2009. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez az egymás szemében (ehh, inkább egymás háta mögött) a világ legnagyobb hülyesége, erre ne adj. :)
2009. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Viszont az is igaz, hogy egy ismerősöm nagyon szép és neki 5 körüli az átlaga, szal nem minden szép csajt pontoznak le, de mondjuk ő nem egy partypiccs, 16 éves létére sosem ivott még, kitűnő tanuló, orvosnak készül, szal egy normálisabb csaj.


jah, előző voltam:P

2009. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol lehet ezt megnézni??
2009. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!