Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy jó legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jó legyen minden vagy legalábbis hogy jó felé tereljem a dolgot? (a jó/jó felé, nézőpont kérdése, szóval minden verzióra és véleményre kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
A lényeg: Van egy "barátnőm"(akivel már szakítottam) de még mindig nem hagyjuk békén egymást! Én nagyon szeretem(mondom,írom,kimutatom),de benne nem vagyok biztos mert nála ezek mikor hogy jelentkeznek! Sokszor azt látom hogy szeret,de sokszor meg hogy nem! Erre rátesz egy lapáttal,hogy már minden jó irányba alakult(hogy valószínű hogy összejövünk megint),de ő megharagudott rám és most randizgatni jár össze-vissza(plusz alapból nem bírtak sose hogy ne flörtöljön)! Nem tudom mi legyen,mit csináljak/mondjak,hogy megfelelő legyen! Segítsetek! Minden vélemény és verzió érdekel!
2011. júl. 20. 01:28
 1/2 anonim válasza:
Szerenád
2011. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerenád? és ha nem tudok énekelni és nem is akarom az ő és más fülét rongálni a hülye hangommal?
2011. júl. 20. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!