Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, azonban azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, azonban azt halottam h az anyukájával apám anno megcsalta anyámat! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kedveljük egymást,ám nemrég vissza halottam h apám annak idején csalta az anyukájával az én anyámat. A nő terhes lett a férjétől(?), apa meg visszajött anyához aztán hamarosan lettem én. Nekem ez elég gyanús... anni minden hülyeséget halottam már... beparáztam mi van ha srác a testvérem?
2012. febr. 28. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok sorozatot nézel. Fake.
2012. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem járnék apám volt szeretőjének a fiával.
2012. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mikor elkezdtünk randizgatni ugymond akkor még nem tudtam h mi volt... meg szerintem a sréc se tudja h a szüleink anno kavartak,mert az anyja nem is tudja h a fiának lehet lesz barátnője. mert kérdeztem tőle h mondtott e vmi rólam otthon.és mondta h nem


nem tudom hogyan kéne megkérdeznem apámat is h mi lehet... mneg elég kellemetlen nem? Pedig annyira édes,és aranyos ez a srác. rég éreztem már így vki iránt

2012. febr. 28. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg jol a sracot, es gondolatban tedd apukad melle. Hasonlitanak? Vagy barmelyik apai nagyszulodre? Vagy inkabb a srac "anyjanak a ferjehez" hasonlit? Vegso esetben kerhetsz DNS vizsgalatot, nem tudom, mennyibe kerulhet, de biztos nem olcso mulatsag...
2012. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben olvastam egy cikket arról hogy valahol Dél-Afrikában volt egy testvérpár akik szüleiknek "hála" nem tudták hogy ők testvérek így aztán össze is házasodtak és született egy gyerekük is (aztán derült ki minden).

Én azt mondom (bár egyenlőre nem valószínű hogy összeházasodtok valaha) hogy inkább kérdezz rá apádnál mintsem idáig jussatok ti is. Hidd el az egyetlen akinek kínosan kell éreznie magát az ő! (de ezek után meg is érdemli)

2012. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mus musculus ***** válasza:
Én sem értem, miért nem faggatóztál már rég, csak nem engedné, hogy a tesóddal kavarj.
2012. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!