Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért ennyire felszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ennyire felszínesek?

Figyelt kérdés

Csak az számít nekik, hogy legyen magas a pasi, izmos, jóképű, és rámenős, ha valaki 180cm alatt van, vagy kicsit vékonyabb, vagy ducibb mint az átlag, vagy nem jóképű, vagy van 1-2 kisebb szépséghibája akkor már nem is kell senkinek, meg ha nem olyan személyiség, hogy folyton bulizik és lányokat szólít le, rámászik midnenkire akkor nem kell senkinek.

Ahány nő annyi ízlés elvileg, viszont úgy vettem észre, hogy a nőknek egyforma az ízlésük, mindig ilyen filmsztár kinézetű pasikat akarnak.

Én pl. soha nem tetszettem még senkinek, soha senki nem akart megismerni, érdekes mód soha senkinek "nem vagyok az esete" persze egy címlapfiúra egyből rábuknak.Pedig nincs baj a külsőmmel, mindenki azt mondta akit kérdeztem.Azok is akik nem is ismertek, nem volt érdekük hazudni.


2012. febr. 28. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

te se buknál rá egy ocsmány lányra

am nem mondod meg valakinek, hogy csúnya...

2012. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem volt érdekük hazudni, de attól még nem olyan bunkó paréj hogy megmondja hogy ronda vagy
2012. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért az durva túlzás hogy.minden lánynak egyforma az ízlése..persze hogy .mindenki a külsőt nézi.először hiszen azt könnyebb felmérni..DE pl. nekem most egy olyan fiú jön be aki csak kicsit magasabb mint en (160 cm. vok) es nem tartozk a menőkhoz...de ez nem erdekel, mert engem a belső tulajdonságai fogtak meg...
2012. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Sztem a génjeikben lehet, mert tényleg kivétel nélkül minden lány felszínes, csak a külsőségek érdeklik őket, és a belső egyiküknek se számít.
2012. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
14-25 közötti nőket majdnem egytől egyig csak a külső érdekli. Ami belül van az nekik nem lényeg, mert ők képesek idomulni a szép pasihoz akkor is ha egy utolsó tapló. sőt sokan azt veszik fejbe, hogy az oroszlánból kiscicát csinálnak. Aztán ha nem sikerül, akkor jön a sírás, hogy minden pasi mocsok. Sajnos megszoksz vagy megszöksz van. Ha nem vagy jó pasi, akkor marad az utóbbi. Ha nem olyan fejed mint egy filmsztárnak, mint pl William Levynek, akkor az utolsó mentsvárad az lesz, hogy gazdag lesz. Mert ha ez a kritérium sem sikerül, akkor vagy egyedül maradsz, vagy csak egy ronda lány lesz a feleséged. Szörnyű ezt így hallani, de ezt látjuk nap mint nap és ezt is tapasztaljuk.
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lemegyek egy buliba, már akkor hányingerem van. Mert már előre látom mi van. A ronda pasi a sarokban ülnek és söröznek, a szép és vasalt hajú pasik meg flörtölnek, táncolnak és smárolnak a csajokkal. Minden buliban ezt látom. Voltam vagy 80 buliban az elmúlt 2 évben.
2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hatalmasan nagyon fontos dolgot kihagytatok a felsorolásból és az a PÉNZ PÉNZ PÉNZ!!!
2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen szőke jóarcú fiúkat mindig lányokkal látom bulizni érdekes módon. Ha nem a külső lenne a fontos szinte egytől egyig az összesnek, akkor nem ezekkel a típusú, jól öltözött, helyes fiúkall buliznának. És ne mondja senki, hogy azért mert csak azok mennek oda a lányokhoz, hanem mert aki nem így néz ki pl mint ez a fiú, akkor azt nagyon gyorsan helyre teszik a lányok, negatív értelemben.


[link]

2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor leginkább ezért fordulnak meg a szerepek, a fiúknak kell jól kinézni, és a lányok választanak a fiúk közül, azt+szedik fel" aki jól néz ki, köszi, akkor sokkal többet fogok a külsőmmel foglalkozni!
2012. febr. 28. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:

"legyen magas a pasi, izmos, jóképű, és rámenős.."

Hát azért nem árt ha egy pasi magas :) Mármint én a 177 cm-el hogy néznék ki egy 160 cm fiúval? :)) izmos? nekem nem igazán fontos hogy egy kigyúrt állat legyen, sokkal jobban szeretem azt, akinek olyan normál a testalkata, vagy az sem baj ha ducibb :) rámenős? hányhatnékom van attól, mikor a fiú úgy rádmászik , hogy levegőt sem kapsz, ő meg tovább nyomja az idióta dumáját. a jóképűhöz meg annyit fűznék hozzá, hogy fontosabb az , hogy ápolt legyen ( na, de azért nézz magadba te jönnél össze egy bányarémmel, nem? :) )

2013. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!