Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek miért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért csak az számít, hogy egy fiú hány centi és hány kiló? Miért vagytok ennyire felszínesek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

sok lány is így gondolja a fiúkról vagy teszi fel a kérdést

miközben mindkét nem tiltakozik,hogy a belső fontosabb

2010. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Így van, nekem egy lány személyisége számít, hogy legyen jó fej, lehessen vele beszélgetni, legyen bőbeszédű.Külsőleg csak legyen ápolt és figyeljen magára.

A nőknek viszont elvárás, hogy minimum 180cm legyen a pasi és minimum 70kiló, aki ezt nem teljesíti az fel is akaszthatja magát mert senkinek sem fog kelleni.

2010. aug. 8. 22:36
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az szamit legyen azert kedves, okos, oszinte, baratsegos , vicces de azert jol is kell kinezzen, s az eleg ize hogy mondjuk egy fiu 165-170 korul van is mondjuk 90 kilos:P
2010. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 eliph ***** válasza:
100%

külső->egyéjszakás hancúr

belső->kapcsolat


egy rózsaszinmániás diszlánytól ne várd hogy a belsődet nézze :)

2010. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

amúgy egy pasinak is számít hogy egy lány hogy néz ki. egy csomó azt mondja hogy legyen vékony és feszes mindenütt.

akkor egy lány mért ne várhatná el?

mért csak ti állíthattok mércét?

2010. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak is legalább olyan fontos a külső, ha nem fontosabb...

Vagy szerinted csak ti válogathattok, nekünk nem lehet?:D

2010. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én lesz*rom a többi pasit, írtam, hogy nekem mi számít, akkor a nőknek miért számít ennyire a külső?

Én nem nézek ki rosszul, adok magamra, még sem várom el, hogy tökéletes legyen külsőre egy csaj, a nők meg lenézik azt a férfit aki nincs meg 180 centi és nem izomkolosszus.

2010. aug. 8. 22:47
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
van olyan csaj akinek nem számít, akkor mért általánosítasz. minket sem érdekel a többi csaj, teis lesz@rod a többi pasit. akkor ne beszélj az összes nőről, ha valaki ezt nézte benned :P
2010. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

jéézusom:o ne haragudj de ez elég nagy hülyeség... jó nyilván van olyan akinek fontos de mint előttem is írták azok nem hosszútávra mennek. nekem pl sosem volt170nél magasabb barátom, sőt, volt aki "csak" 165körül volt..és? nem voltak kigyúrva olyan hú de nagyon én pl azt utálom..ízlések és pofonok..csak azért mert csalódtál egy lányban attól még nem kell az összeset lenézni meg általánosítani...

18/L

2010. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nagyon igaz.vegyük az én ismerőseimet: akik csajok és számít nekik az ilyen külső,vagyis egyenpasi,ugyanolyan izmos test...azok ilyen csajok:rózsaszín, cicababa, hülyének adja elő magát,pedig nem feltétlenül dinka..

vannak lányok,akiknek nem számít,sőt a vékonyabb típus jön be nekik,ők az átlagos lányok...

de ez már megint általánosítás a saját ismeretségi körömet tekintve...

tényleg nem csak arról van szó,hogy ki vagy akadva most 1 lányra?

2010. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!