Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vérfertőzés?! Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérfertőzés?! Lehetséges?

Figyelt kérdés
az egyik barátomnak szeretnék segíteni , lehet szó vérfertőzésről ? közeli rokonával volt valami , és attól lehet vérfertőzést kapni ? pl: tóth feri eggyüt volt tóth magdival ...
2012. febr. 28. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%

Nem igazán világos a kérdés, most nemiúton kérdezed? Szóval ha lefeküdtek akkor lehet-e?

Amúgy, semmi sem kizárt... 14L

2012. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Írd be a google-ba, hogy vérfertőzés.Egyébként igen, rövid idő múlva farkasemberekké változnak.
2012. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
14L vagyok: Amúgy ha lefeküdtek szerintem simán lehet, bár sosem olvastam, vagy hallottam ilyenről, de elképzelhetőnek tartom, hogy vérfertőzést lehet kapni, mert most látom családban feküdtek le. Így a kérdésből adódoan, lehetséges vérfertőzést kapni szexuális úton.
2012. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
tudod te mi a vérfertőzés? mert szerintem nem...
2012. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hu, nem lehet vérfertőzést kapni, ez nem nemi betegség, hanem közös gyereket nem lehet nemzeni nekik, mert nagy valószínűséggel fogyatékos lesz. Egyébként a törvény is bünteti. De igazából nekik fizikailag a szextől nem lesz bajuk.
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
14 éves kislány, a vérfertőzés nem betegség, hanem egy jogi kifejezés, családon belüli nemi kapcsolatot jelenti. A vérfertőzést nem lehet elkapni, csak csinálni lehet. A betegséget vérMÉRGEZÉSnek hívják, és nem jellemzően lehet elkapni nemi úton.
2012. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
kösz 21:05 . végre egy rendes ember!
2012. febr. 28. 21:08
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hány éves vagy, de te sem tudsz semmit róla.
2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Ja : D Nem volt világos, legalább ezt is tudom : D 14L voltam megint :))
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, te sem lehetsz több 14-nél (még akkor sem, ha összeadjuk az életkorod az IQ-ddal) és hülye kérdésre ne várj értelmes választ légyszi.
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!