Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt vehetem célzásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt vehetem célzásnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nem ismerem, csak a buszon szemeztünk, múlt héten. Tegnap fent voltam annál a karnál ahol valószínűleg tanul, mert ott volt dolgom, egyszer csak azt veszem észre, hogy valaki integet nekem, ahogy jobban megnéztem, az a srác volt, visszaintegettem, de semmi több.
2012. febr. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
veheted
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csefynél a pont. :)
2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Célzásnak mire?
2012. febr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy veheted :)Próbáljatok meg beszélgetni!! :)
2012. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igyekszem megteremteni a lehetőségét a dolognak :D

célzásnak arra, hogy valamit lát bennem...

2012. febr. 29. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálhatsz lehetőséget teremteni a személyes kontaktusra, de ha igazán szándékában áll megismerni, majd ő teremt.


De ne ringasd magad álomvilágba ezzel kapcsolatban, mindig mindent annak kezelj ami. Ha integetett akkor integetett kész, semmi több. Ez ennél többet nem is jelent. Lehet, hogy felismert, és majd egyszer odajön beszélgetni, de lehet, hogy csak összetévesztett valakivel.


Nem azért mintha én már olyan kurv@ tapasztalt lennék, de már túl vagyok egy pár dolgon és arra rájöttem, hogy a férfiak lényegesen kevesebbet kombinálnak mint mi nők, szóval nála egy mosoly egy mosoly és pillanatnyi képet tükrözi, tehát ott és akkor mosolyogni volt kedve. Kész, pont. Nem kell a "biztos nagyon tetszem neki"-t beleképzelni. Majd egyszer kiderül.


Egy férfinál akkor veheted biztosra hogy tetszel neki, ha megmondja a szemedbe, vagy már megdugott és utána felhív. De ezt már milliószor elmondtam, itt is. Nincs mögöttes tartalom.

2012. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Nem élem bele magam, csak jólesik az embernek az ilyen. Ennél se több, se kevesebb.
2012. márc. 1. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!